Naujausias „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ autorės žaisliukas

Seksualiausio bestselerio rašytoja diktuoja madas ne tik lovoje, bet ir gatvėje. Susipažinkite su jos naujausiu pirkiniu.

Kad seksualinės fantazijos, kamuojančios nuo paauglystės, gali uždirbti milijonus, puikiausiai įrodo E. L. James (Erika Leonard). Garbinga šeimos moteris, dviejų sūnų mama išgarsėjo ir žaibiškai praturtėjo parašiusi sadomazochistinį romaną „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“. Kas galėjo pagalvoti, kad pasauliui trūksta būtent pašėlusio sekso! Trilogija išversta į 52 kalbas, o nuo pirmojo romano pasirodymo 2011-aisiais metais seksualines fantazijas nusipirko 100 milijonų žmonių (turbūt ir tu...).

Knygos ir filmai uždirbo tiek daug, kad bestselerio autorė, tikrovėje nė iš tolo neprimenanti lovos panteros, gali sau leisti viską. Ką tik pranešta apie naujausią rašytojos pirkinį – E.L.James nusprendė pasilepinti ir iškeisti savo „Mini Cooper“ į prabangų raudono vyno spalvos (ji labai madinga šiemet) elektrinį automobilį „Tesla Model S“. Nors tai nėra „Ferrari“ ar koks kitas garsus automobilis, jis vis tiek kainuoja apie 400 tūkst. lt. Tai brangi, bet protinga investicija (plius labai ekologiška!), nes pamiršite sąskaitas už degalus...tik nepamirškite pakrauti jį elektra.

Kiekvieną 2014 metų dieną populiariųjų knygų autorė uždirbdavo vidutiniškai po 300 tūkst. lt., todėl nesvarbu - automobilis yra elektrinis ar ne, pirktas siaučiant ekologinei madai ar tik kaip įdomus žaisliukas - ši juokinga 400 tūkst. lt sąskaita bestselerių autorei turbūt yra nedidelis galvos skausmas. Vienos dienos uždarbis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis