Justinui Bieberiui kiaušiniai kainuos 1 mln dolerių

Naujas skandalas Holivude – 1 mln dolerių iš Justino Bieberio reikalauja vargšas kaimynas, kurio namą skandalingoji pop žvaigždė anksčiau apmėtė kiaušiniais ir toliau jį nervina.

Kai prieš trejus metus Justinas Bieberis nusipirko namą prabangiame Kalabaso rajone Kalifornijoje ir atsikraustė ten su visais savo sargybiniais, paparaciais ant tvorų, ferrariais, marihuanos suktinukėmis, ir kitais žaisliukais, kaimynams baigėsi ramios dienos. Ypač vienam, pačiam artimiausiam.

Vos kaimynas ponas Schwartzas pabandė sudrausminti atlikėją, prašydamas jų rajone neberengti pavojingų gatvės lenktynių su savo puikiąja „Ferrari“, ir nekelti audringų vakarėlių, tuoj pat visa jo šeima sulaukė antisemitinių įžeidinėjimų. Mažiausiai 20 kiaušinių buvo mesta į pasiskundusiojo namą. Video įraše, kurį padarė vandalizmo akto metu ponas Schwartzas, girdisi garsus popžvaigždės juokas.
Nors ir gavęs 80 000 dolerių kompensaciją, nukentėjusysis vis tiek jaučiasi įžeistas.

Ką tik pranešta, kad kaimynas, ponas Schwartzas, padavė atlikėją į teismą, reikalaudamas dar 1 mln. dol. kompensacijos už tai, kad šie visi skandalai pakenkė jo reputacijai ir normaliam gyvenimui, o o bjaurūs antisemitiniai įžeidinėjimai skaudžiai sukrėtė visą jo šeimą. Kaimyno 1 milijonas atrodo galbūt ir daug, tačiau kiaušinių skandalas buvo lašas jūroje, nes Justinas, nors ir baigė pykčio tramdymo kursus, tačiau ramiai gyventi net nežada. Turbūt vienintelė išeitis ponui Schwartzui būtų kuo skubiau parduoti namą ir įsikurti šalia kokios ramesnės Holivudo žvaigždės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis