Lieknėjimo dienoraštis: kodėl svoris „užstrigo“?(FOTO)

Beatrisa ir toliau dalinasi savo lieknėjimo dienoraščiu su panele.lt skaitytojomis. Pirmąjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos visos, kurios skaitote mano lieknėjimo dienoraštį, ir, viliuosi, lieknėjate kartu su manimi. Jei kažkuriai reik patarimo ar tiesiog palaikymo, aš visuomet lauksiu Jūsų „Facebook‘e“ Beatrisa Šalytė vardu. Toms, kurios skaito turbūt buvo keista, jog nebuvo mano dienoraščio praėjusią savaitę, kadangi buvo šv. Velykos, tai leidau sau patinginiauti ir tiesiog nusprendžiau parašyti apie dvi savo savaites viename įraše.

Taigi, labai daug kažko naujo neišgirsite, stebuklingas kilogramų skaičius nenukrito. Deja, savo ir Jūsų nusivylimui – svoris stovi vietoje. Iki šiol atsikračiau 30 kg, atrodo, kad svoris „užstrigo“.

Bandžiau peržvelgti, kas yra negerai, ir pagavau save, jog kartais leidžiu pasilepinti kokiu skanėstu, t.y. mažas gabalėlis šokolado ir balinta kava, kurios leidžiu sau po kelis puodelius per dieną. Viskas! Nuo dabar – jokių nesveikų skanėstų (leisiu nebent liesos varškės apkepu pasilepinti, receptą pridedu žemiau) ir tik vienas kavos puodelis per dieną.

Varškės apkepas:

Reikės:

500 g 0,5 proc. riebumo varškės,

3 nedidelių kiaušinių,

70 – 100 g saldiklio/fruktozės (pagal skonį),

50 ml lieso 0,5 proc, riebumo pieno,

100 ml lieso 0,5 riebumo proc. pieno (manams išvirti)

2 šaukštų manų kruopų

50 g tirpinto sviesto

žiupsnio druskos

šiek tiek sviesto formai ištepti

3-4 v. šaukštų džiūvėsėlių/miltų formai ištepti

Gaminimo eiga: Išvirkite manų košę. Varškę pertrinkite per sietelį, sudėkite kiaušinio trynius, išvirtas manų kruopas, supilkite pieną bei tirpintą, pravėsusį sviestą. Baltymus išplakite iki standžių putų su cukrumi. Atsargiai įmaišykite baltymus į varškės masę.Kepimo formą ištepkite sviestu, pabarstykite džiūvėsėliais ir supilkite į ją paruoštą masę. Dėkite kepti į įkaitintą iki 190°C orkaitę ir kepkite apie 40-45 minutes.

Skanaus!

Ankščiau neskaičiuodavau kalorijų, deja, manau reik pradėti skaičiuoti, tuomet žinosiu, ar pakankamai suvalgau, o gal netgi per daug. Taigi, pradedu skaičiuoti kalorijas, taip žinosiu, ar viską darau tinkamai. Šią savaitę pietums gaminu vištienos, paprikos ir grybų iešmelius, kuriuos kepsiu orkaitėje, taip išvengsiu riebalų.

Pasigirsiu – pradėjau lankyti „Insanity“ treniruotes. Dalyvavau dviejose treniruotėse, labai patiko. Šio tipo treniruotės – labai intensyvios, 30-50 min. trunkančioje treniruotėje stiprinami viso kūno raumenys naudojant tik savo svorį ir jokių papildomų įrenginių. Paprastai INSANITY programą reikia atlikti kiekvieną dieną ir jau po 2 mėnesių galima pasiekti gerų rezultatų.

Kadangi praeitą mėnesį sportavau namie, tai apimtys sumažėjo šiek tiek mažiau nei prieš tai. Šį mėnesį 2 cm „nutirpo“ nuo rankų, 6 cm – nuo liemens ir 2 cm – nuo kojų. Taigi, tik dešimt centimetrų, bet žinau, jog nuo dabar, kai pradėjau vėl intensyviai sportuot, galėsiu kitą mėnesį džiaugtis geresniu rezultatu ir viliuosi, jog galbūt net vasarą pasitiksiu kitokia. Pagaliau būsiu patenkinta savimi. 

Kasdien darau pratimus rankoms, pagal trenerio sudarytą programą, taip pat pritūpimus, atsilenkimus, šuoliukus ir minu dviratį mažiausiai pusvalandį, o jei turiu daugiau laisvo laiko – ir valandą. Rezultatai visai neblogi – 1kg. Taip, svarstyklės vėl pradeda su manimi draugauti ir mane motyvuoti.

Taigi mano ši savaitė buvo tokia. Tikiuosi sekanti bus dar geresnė ir su kiekviena ateinančia savaite ir savo blog‘u galėsiu Jums pasakoti, kaip man sekasi siekti savo tikslo, kuris manau ne už kalnų. Ką gi, šiam kartui tiek, linkiu visoms gražios savaitės ir dar geresnių rezultatų ir turbūt to ko kiekviena norite, pasitikti vasarą tokios kokios visada norėjote būti. 

Kviečiu visas pradėti sportuot, prisijungti prie manęs ir turėti tokią figūrą, kokios trokštate. Geros savaitės, merginos, ir jei kam reiks mano pagalbos, prašom kreiptis!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis