Lieknėjimo dienoraštis: treniruotė, sudeginusi beveik 1000 kalorijų(FOTO)

Beatrisa ir toliau dalinasi savo lieknėjimo dienoraščiu su panele.lt skaitytojomis. Pirmąjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos visos, kurios skaitote mano lieknėjimo dienoraštį, ir, viliuosi lieknėjate kartu su manimi. Jei kažkuriai reik patarimo ar tiesiog palaikymo, aš visuomet Jūsų pagalbai „Facebook‘e“ Beatrisa Šalytė vardu.

Svoris – nė iš vietos. Kaip jau kalbėjau praeitą savaitę, jog stengiuosi atsisakyti mažų pagundų, t.y. užkandžiai nuo šiol – tik mini pomidoriukai, ridikėliai ar šiaip koks vaisius. Taip pat su kolege metėme iššūkį sau, kad penkias dienas – jokio mažo nuodėmingo saldumyno, net ir mažo gabalėlio juodo šokolado ar kavos su pienu. Taip taip, bandysiu atsisakyti kavos, kurią gerdavau tik su pienu, nes juoda man nepatinka. Manau, mes galim ir pavyks, na o rezultatais bandysiu girtis kitą savaitę.


Dar vienas dalykas, ką darysiu nuo dabar, nešiuosi vėl kelias dėžutes maisto į darbą, o ne vieną didesnę. Tokiu būdu suvalgysiu mažiau ir teks valgyti dažniau, nes kiek pastebėjau, tai pastaruoju metu valgydavau tik tris kartus, gal netgi tai ir turėjo įtakos, jog nekrenta svoris. Su vandeniu vis dar nelabai draugauju, nes jaučiu, jog daugiau išgėrusi tampu „paburkusi“, pirštai šiek tiek patinsta, taigi stengsiuosi gerti tik tuomet, kai noriu.

Na, o dabar šiek tiek apie sportą. Kaip jau praeitą kartą rašiau, prisijungiau prie „Getfit“ bendruomenės ir pradėjau lankyti „Insanity+ ABS ir Strenght+ ABS“ treniruotes. Jos man labai patinka, nes po valandos jaučiuosi stipriai pasportavusi. Nors treniruotės – sunkios ir intensyvios, nebijau iššūkio ir žadu būtent lankydama jas pasiekti savo tikslą ir kūną sustiprinti, nes šių treniruočių metu dirba visi raumenys.

Turbūt praėjusį kartą nesakiau, jog nusipirkau pulsometrą, kuris padeda sekti, kiek kalorijų treniruotės metu sudeginu. Tai pvz.: jėgos treniruotės metu (valanda „Strenght+ ABS“) sudeginau 975 kalorijas. Manau salėje tektų tikrai ilgiau plušėti norint tiek sudeginti. Kitą savaitę manęs laukia keturios treniruotės ir, manau, aktyvus savaitgalis, tiksliai nesuplanavau nieko, bet jei oras bus geras, reikia traukti dviratį ar vykti į gamtą.

Nors svoris stovi vietoje, bet apimtys mažėja, tai teko palepinti save ir įsigyti vėl naujų rūbų, nes senieji jau vėl per dideli. Labai džiaugiuosi, kad reikia ne 50, o 44 dydžio suknelės. Taigi 3 dydžiais mažesnė suknelė tikrai motyvuoja ir padeda nenuleisti rankų bei siekti tikslo toliau. Labai džiaugiuosi, sulaukdama jūsų palaikančių laiškų ir klausimų. Linkiu visoms geros savaitės. Nepamirškit, jog vasara artėja ir mes planuojame ją pasitikti gražios!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis