Kas nutinka, kai Selena Gomez priauga svorio?(FOTO)

Paparacų, besistengiančių įamžinti atostogaujančias įžymybes, objektyvai – negailestingi. Jie įamžina ir mažiausią celiulito duobelę, veidus be makiažo ar bet kurį kitą kūno ar maudymosi kostiumėlio trūkumą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šiuo metu dažniausiai apkalbama atostogautoja – dainininkė Selena Gomez. Su draugais Meksikoje poilsiaujanti atlikėja pastaruoju metu dažnai kritikuojama už priaugtus kilogramus. Paparacų kadrai atskleidė, kad Selena – vos vos apvalesnė nei prieš tai, tačiau internautai negailestingai komentuoja, kad Selena „atleido vadeles“ ir leido sau akivaizdžiai pastambėti.


Vida Press nuotr.

Vieni spėlioja, kad susiradusi vaikiną (teigiama, kad atlikėja susitikinėja su muzikos kūrėju Zedd) Selena tiesiog atsipalaidavo ir nebesilaiko dietų, kiti teigia, kad padidėjęs svoris – įtempto gyvenimo ir patiriamo streso padarinys.


Vida Press nuotr.

Treti visgi stoja atlikėjos pusėn ir gina ją teigdami, kad Selena jau seniai neatrodė tokia laiminga ir atrodo puikiai. Panašu, kad ir pati atlikėja papildomus kilogramus laiko privalumu, nes į visas kritikų atakas ji atsakė „Instagram“ pasidalindama nuotrauka, po kuria pakomentavo, kad yra savimi visiškai patenkinta. Puikus pavyzdys dėl kiekvieno kilogramo ir centimetro išgyvenančioms merginoms!

I love being happy with me yall #theresmoretolove 😂

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“! Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis