Lieknėjimo dienoraštis: nuotraukos, į kurias baisu žiūrėti(FOTO)

Beatrisa ir toliau dalinasi savo lieknėjimo dienoraščiu su panele.lt skaitytojomis. Pirmąjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos visos, kurios skaitote mano lieknėjimo dienoraštį ir, viliuosi, lieknėjate kartu su manimi. Jei kažkuriai reik patarimo ar tiesiog palaikymo, aš visuomet Jūsų pagalbai „Facebook‘e“ Beatrisa Šalytė vardu.

Deja, ši savaitė nebuvo kažkokia labai išskirtinė, deja, svoris visa dar stovi vietoje, bet jaučiu, jog apimtys keičiasi. Manau, sportas daro nemažą įtaką, nes kūnas tvirtėja ir pati jaučiuosi stipresnė ir ištvermingesnė sportuojant. Šią savaitę intensyviai sportavau tik 3 kartus, nors buvau susiplanavusi daugiau treniruočių, deja, nepavyko nueiti. Tai sekmadienį atsikėlusi nusprendžiau, jog nereik gulinėti lovoje, o reik šokti į kedus ir lėkti pabėgioti. Dideliu nubėgtu atstumu girtis negaliu, bet grįžau visa šlapia. Nors su bėgimu dar pykstuos, bet, manau, tikrai pavyks vis daugiau ir daugiau bėgti nesustojant.

Kadangi vasara artėja, reik jau rimčiau susiimti ir pradėti daugiau sportuot, tai manau vien „Insanity“ treniruočių bus mažoka, užtat bandau pradėti bėgioti. O kad sekmadienis būtų iki galo geras, tai be rytinio pabėgiojimo, dar padariau „Insanity“ treniruotę namie: tiesiog „Youtube“ susiradau treniruotę ir ją atlikau. Taigi visos, kurios galvojat, jog reik tik sportos salės – jūs drąsiai galite sportuoti ir namie. Sekmadienį sudeginau 885 kalorijas, tai bent jau sąžinė negrauš už šeštadienio barbekiu, kurio metu bandžiau daryti šoką organizmui, deja, nieko nepadėjo, svoris nei pirmyn, nei atgal.. Atrodo, jog svarstyklės nustatytos ties tuo pačiu svoriu, na bet nieko, greit matuosiuos apimtis, kurios tikiuosi manęs nenuvils.

O dėl maisto, kadangi oras šiltėja, manau, reik valgyti daugiau salotų, kurias labai mėgstu. O dabar daržovių pasirinkimas vis didesnis ir kaina jų mažesnė. Dar praėjusią savaitę su kolege skelbėme akciją, kurios metu atsisakėme kavos su pienu (leidome sau tik juodą kavą gerti) ir sakėme „ne“ saldumynams, taigi savaitė praėjo gerai ir nenusidėjome. Manau, ir toliau reikia ją tęsti ir tiesiog stengtis nebevartoti saldumynų ir kavos su pienu.

Kadangi svoris vis dar vietoje, o pati žiūrėdama į veidrodį nematau rezultato, pasikuičiau kompiuteryje ir radau senas nuotraukas. Na, nėra jos tokios senos, vos metų senumo, bet man jos asmeniškai baisios, nes baisu į save žiūrėti, tačiau matydama, kaip toli nuėjau ir nė už ką nenorėdama grįžti į prieš tai buvusį svorį, jaučiuosi dar labiau motyvuota keistis. 


Asmeninio archyvo nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis