Madingiausia – apsileidėlių šukuosena?!(FOTO)

Jei nuolatos atidžiai seki, kai tavo dažytus plaukus atakuoja šmėklos iš praeities – natūralių plaukų šaknys, o vos joms pasirodžius leki pas kirpėją su aiškiu prašymu jas paslėpti, suklusk. Ataugusios plaukų šaknys nėra joks „brr“. Na, bent jau pagal Holivudo žvaigždes.

Pastaruoju metu plinta nauja šukuosenos mada, kuri reikalauja... tinginystės. Taip, juk dar visai neseniai mergina, kurios ataugusios plaukų šaknys apimdavo pusę galvos ploto, buvo vadinama tingine ar dar baisiau – nevala.

Bet štai, Holivudo divos diktuoja nauja tendenciją: visai ne dėl tinginystės nedažo plaukų šaknų ilgą laiką, o kai kurios netgi specialiai keliauja pas kirpėją tam, jog jų plaukams suteiktų ataugusių šaknų efektą. 

Štai serialo ,,Glee” pažiba Dianna Agron drąsiai su nuaugusiomis šaknimis pasirodo viešumoje. Kokios dar įžymybės neslepia savo tikrųjų plaukų šaknų?

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

,,Gossip Girl” žvaigždė Blake Lively visada buvo ta, kuri nesibaido ataugusių šaknų. Ir kas drįstų paneigti, jog ji atrodo puikiai? 

Studio daze

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Pašėlusioji Miley Cyrus taip pat yra ataugusių šaknų plaukų šalininkė: šviesių plaukų visuma jai tiesiog keltų nuobodulį. 

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Dainininkė Rita Ora irgi laužo šukuosenų standartus. Ji pati ne kartą yra sakiusi, jog tokia šukuosena ją veža: kam apsiriboti viena plaukų spalva?

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Ir, žinoma, karalienė B. Beyonce ataugusių plaukų šaknų efektas vos pastebimas, tačiau šukuosenai suteikia kažką išskirtinio.

Tiesa, regis, ataugusių šaknų šukuosenos tinka tik šviesesniu tonu dažytiems plaukams. O tu gal manai kitaip?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis