Išskirtinių veido bruožų gražuolė Gabija Varnaitė „diriguoja“ pasaulinio lygio fotosesijoms (FOTO)

Sako, jog gražioms merginoms sekasi. Tačiau pagalvokime, kiek šiame pasakyme yra tiesios – ar vien grožis atneša sėkmę? Vilnietės stilistės bei modelio Gabijos Varnaitės atveju grožis tikrai nėra pagrindinis dalykas, atnešantis sėkmę.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Gabija nėra iš tų, kurios sėdi rankas sudėjusios ir laukia pasitaikančių progų. Šiai nuo galvos iki kojų pirštų galiukų stilingai merginai veiklų gausa nėra svetima. Gabija ne tik modeliauja, bet ir pati nuo paauglystės laikų kitiems kuria stilių. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Esi ir stilistė, ir modelis. Kuri sritis tau artimesnė?

Modelio darbą dirbu jau gana seniai, tačiau tai man niekada nebuvo pagrindinis prioritetas. Visgi toks darbas man suteikė labai daug patirties. Šiuo metu dirbu modelių agentūros „Reconnoitre models“ agente. Kalbant apie stilizavimą, nuo 17 metų pradėjau stilizuoti įvairias fotosesijas ir projektus – tai be galo kūrybiškas ir įdomus darbas. Šiuo metu kuriu profesionalų mados blogą Eyes Mast (nuoroda į jį yra čia). Mano siekis yra išvystyti jį iki tarptautinio lygio ir atvesti į Lietuvos mados rinką kuo daugiau naujovių. 

Gabija Varnaitė
Gabija Varnaitė
Asmeninio archyvo nuotr.


Kam dažniausiai kuri stilių? Įvardink pačią įsimintiniausią darbo akimirką!


Pradėjusi kurti blogą, daugiausia kuriu gatvės stilių. Viena įsimintiniausių akimirkų buvo darbas Harpers Bazaar China žurnalui, stilizavau visą fotosesiją! Tai buvo stiprus projektas su stipria komanda, ir galimybė būti atsakingai už stilių buvo kažkas įspūdingo.

Ką manai apie lietuvaičių stilių. Regis, jis vis gerėja…?

Tikrai taip. Tai, kas buvo prieš tris metus ir tai, kas yra dabar, skiriasi lyg diena nuo nakties. Man nieko nėra maloniau, kaip sėdint mieste ir gurkšnojant kavą matyti pro šalį lekiančias nuo galvos iki kojų stilingas ir savimi pasitikinčias merginas. Kodėl ne vaikinus? Lietuvos vaikinams, deja, dar būdingas nusistovėjęs mąstymas: esu vyras, ir galiu atrodyti, kaip noriu. Tik nedaugelis jų investuoja į savo išvaizdą, drabužius, avalynę. Palyginkite Paryžiaus ir Vilniaus gatvės vaikinų stilių… Tačiau viskas palaipsniui juda gera linkme!


Kur dažniausiai apsipirkinėji?

Turiu tam tikras parduotuves, kur dažniausiai randu sau patinkančius topus. Dievinu Vilniaus butikus, jaunų dizainerių kasdieniniam nešiojimui skirtus rūbus. Mėgstu įvairovę, kuri ir atsispindi mano įvaizdyje.

Ar manai, jog iš tiesų pagal stilių galima spręsti, koks yra žmogus?

Stilius nėra kertinis taškas, kuris apsprendžia žmogų kaip asmenybę. Vis dėlto bendros stiliaus detalės gali nemažai nupasakoti apie žmogaus gyvenimo būdą, pomėgius, charakterį. 

Gabija Varnaitė
Gabija Varnaitė
Asmeninio archyvo nuotr.

Neseniai kalbinome modelį, kuri teigė susidurianti su merginų pavydu. Kokia tavo praktika – ar sulauki pavydžių komentarų, nuomonių?

Gaila, bet lietuvių mentalitete nemažą dalį užima pavydas, todėl lietuvis geriau paburnos, nei pasidžiaugs kito pasiekimais. Tačiau už visus kalbėti negalima. Vis dėlto mano atveju, žmonių pavydas yra gana dažnas, tačiau aš stengiuosi nekreipti dėmesio, juk žmonių nepakeisiu. 

Ar tau, kaip daugumai modelių reikia kruopščiai rinktis, ką valgai?

Tikrai ne (šypsosi). Visada valgau ką noriu, ir kada noriu. Maistas yra vienas pagrindinių gyvenimo džiaugsmų, todėl kodėl turėtume jo atsisakyti? Matyt, turėčiau būti dėkinga genams, nes niekuomet neturėjau antsvorio. Tačiau nors savęs neriboju, valgau palyginus sveiką maistą.

Koks tavo grožio receptas?

Mano grožio receptas – būti laimingai. Kai viskas gyvenime dėliojasi pagal planą ir viskas sekasi, tai myli ir save, ir kitus. O tai labai akivaizdžiai matosi (šypsosi)

Gabija Varnaitė
Gabija Varnaitė
Asmeninio archyvo nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis