Milijonus sekėjų turinti mergaitė: garsiausia pasaulyje?

Jei žinote, kas yra atlikėja Sia, ko gero, žinosite ir šios atlikėjos talismaną – dainininkės klipuose pasirodančią šokėją Maddie Ziegler. Šiai mergaičiukei tik 12 metų, tačiau ji jau turi 3 milijonus sekėjų Instagrame ir net milijoną peržiūrų YouTube kanale.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nenuostabu, jog ji jau yra įvardinama kaip garsiausia pasaulyje mergaitė. 

Taigi, kokia šios jaunosios panelytės sėkmė? Iš Pensilvanijos kilusi mergaitė išgarsėjo šou „Dance Moms“, kur ją ir pastebėjo atlikėja Sia. Po kiek laiko dainininkė per Twitterį parašė jaunajai šokėjai, ar ši nenorėtų kartu su dirbti.

Taip prasidėjo Maddie šlovės metas. Šiuo metu šokėja yra nusifilmavusi trijose Sia klipuose, o vienas iš jų, Chandlier, daugiausiai peržiūrų YouTube kanale sulaukusių klipų reitinge yra 17 – tas.

Nenuostabu, jog užplūdus tokiai sėkmei, mergaitės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Maddie mama net pasamdė apsaugą, kuri saugo mergaitę dvidešimt keturias valandas per parą.

Tiesa, tokia apsauga Maddie verčia jaustis nejaukiai. „Net kai einu su draugais suvalgyti ledų, jaučiuosi nejaukiai, nes esu visada stebima“, - sako mergina. Tokia ta įžymumo kaina...

Gerbėjai teigia, jog Maddie laukia stulbinanti karjera. Ši mergaitė ne tik labai gerai šoka, bet ir yra  artistiška, todėl visai nenustebtume, jei greitai pasirodytų kokiame nors filme. 

Linkime jaunajai žvaigždutei ir toliau spindėti!

Maddie Zieger
Maddie Zieger
Vida Press
Maddie Zieger
Maddie Zieger
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis