Tūkstančius sekėjų turintis kaunietis žvaigžde tapo per vieną naktį

Ketvirtadienį ir vėl rubrika „VAIKINAI ATVIRAI“. Šį kartą šnekame su Omantu Jokubaičiu, kuris atrodo labai rimtas. Tai jis įkūrė socialinio tinklo paskyrą „Senasis Kaunas“, kurioje publikuoja senojo Kauno nuotraukas, tai jis, galima teigti, yra vaizdo įrašų filmavimo asas, o dar gi Omantas yra rimtai įsipareigojęs savo panelei.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Stop, stop, stop. Omantas tikrai nėra rimtas, ir tokiu net nenori būti laikomas. Jis linksmas visomis gerosiomis prasmėmis. Būtent dėl jo šmaikščių socialinio tinklo įrašų ir nuotraukų gerbėjai jį taip myli. Taip myli, jog Facebooke jį seka net 42 tūkstančiai sekėjų! Tačiau dėl to jis galvos aukštai nekelia ir ant laurų nemiega - ateityje Omantas net žada leisti knygą...

Facebooke skelbi daug prajuokinančių video įrašų ir nuotraukų. Iš kur kyla idėjos?

Šiuo metu to nedarau taip dažnai, nes truputį pavargau. Kalbant apie pačias idėjas, jos gimsta netikėtai, bet jeigu dar rimčiau: nėra dienos, kai nesugalvočiau kažko naujo. Galbūt tai mano kraujyje, jog viską noriu pateikti ar pagaminti juoko forma. 

Ar video filmavimas – tavo hobis, o gal iš to eina ir užsidirbti?

Video filmavimas yra mano hobis jau daugiau nei metus, bet kuo toliau, tuo labiau tai tampa darbu. Dėl uždarbio, tai visokios įmonės vis nori reklamų, bet kol kas tuo rimtai neužsiimu. 

Užsidirbti išeina, bet tas uždarbis priklauso nuo to, kiek darbo į tai įdėsi, arba nuo sėkmės. Bet visgi apie pinigus ne man kalbėti, nelabai jau taikau į pinigus iš to, ką darau.

Omantas Jokubaitis
Omantas Jokubaitis
Asmeninio archyvo nuotr.

Papasakok, kaip kilo idėja įkurti „Senąjį Kauną“.

„Senajį Kauną“ įkūriau netikėtai: 2013 metų vasarį, per Valentino dieną. Kadangi merginos neturėjau, teko pačiam gurkšnoti vyną prie radiatoriaus ir žiūrėti senas savo nuotraukas prie kažkokių pastatų. Pajaučiau didelę nostalgiją ir pagalvojau, kodėl gi to paties nedavus žmonėms, gal pavyks suteikti tokį jausmą, kurį jaučiu aš...

Ir pavadinimas iškart kilo: „Senasis Kaunas“. Nesitikėjau, kad sulauksiu tokio susidomėjimo, vos per dieną tūkstančiai internautų pradėjo sekti mano puslapį ir „Senasis Kaunas“ tapo mano geriausiu projektu iki tol. Planuoju ateityje išleisti knygą!

„Senojo Kauno“ paskyrą rasi čia.

Omantai, tavo sekėjų skaičius Facebooke – įspūdingas. Kokia to populiarumo priežastis?

Sekėjų niekada nesureikšminau. Kartais mane tiesiog erzina, kai mane laiko kažkokia labai jau didele persona. Populiarumo priežastis… galbūt vis daugiau žmonių nori pasijuokti iš mano kvailų juokelių?

Facebooke skelbiama, jog turi panelę. Ar ji nepavydi, jog turi tiek daug sekėjų, tarp kurių – daugybė merginų?

Ji nesureikšmina mano populiarumo ir žino, kaip viskas yra iš tikrųjų. O į asmenines žinutes nei aš, nei ji nekreipiame dėmesio. Tam yra pasitikėjimas. Jeigu žmogaus nepažįsti, kam lįsti į santykius?

Paskutinis, intriguojantis klausimas Omantui bus paskelbtas birželio mėnesio „Panelėje“.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis