Meilė be atsako: kaip tai išgyventi?

Dūsuoji, verki, skundiesi, džiaugiesi ir skraidai padebesiais. Visa tai tik dėl meilės. Meilė gražiausias jausmas, tačiau... Dažnai atsitinka taip, kad džiūti iš meilės tenka dėl to, kuriam tu visiškai nerūpi. Ką daryti, jeigu tavo išrinktasis princas visai nenori, kad tu būtum jo princese?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Myli, nemyli? Paprasta apsirikt!

Nepamiršk, kad vaikinai yra tarsi iš kito pasaulio, kartais jie tiesiog per daug drovūs, kad parodytų savo tikruosius jausmus. Todėl, visų pirma, vertėtų išsiaiškinti ar tavo meilė tikrai tik vienpusė. Psichologai pataria prisipažinti mylimajam, ką jauti, nenutylėti jausmų. Jeigu sulaukei neigiamo atsakymo, turi keletą pasirinkimų, ką daryti toliau: stoti į kovą dėl meilės, laukti arba tiesiog pamiršti. 

Į kovą dėl savo jausmų!

Sakoma, dėl meilės verta kentėt, tačiau jeigu išdrįsai stoti į būtent šią kovą, žinok, lengva nebus. Būk pasiruošusi ir tam, kad vaikinas gali pradėti girtis tavo rodomu dėmesiu ir meile, tuomet aplinkinių apkalbos ir komentarai neišvengiami. Skambi frazė, kad meilėje ir kare visos priemonės pateisinamos, tačiau kraštutinumų rinktis tikrai neverta, todėl nepersistenk, nebūk įkyri, demonstratyviai nesikark jam ant kaklo, nelauk jo prie namų ir nesiųsk tūkstančio žinučių su meilės prisipažinimais. Pasikliauk intuicija, šeštuoju jausmu, jis ir patars, kaip elgtis. Nesivadovauk mintimi, kad tavo meilės užteks abiems, ne, taip nebūna, tai tas pats, kaip pasakyti, kad „aš nenoriu, kad mane mylėtų“. O tu tikrai verta mylėti ir būti mylima!

Aš tavęs taip laukiu, laukiu, laukiu!

Ne retai pasitaiko, kad vaikinas po kurio laiko atsitokėja ir pagaliau susidomi tavimi, tuomet tavo laukimas atsiperka su kaupu. Tačiau viskas praeina, nelaiminga meilė ne išimtis. Vienpusė meilė pasitaiko kiekvienam, tačiau jeigu tai kartojasi nuolat, psichologai pataria sunerimti. Galbūt skamba keistai, tačiau psichologai aiškina, kad besikartojantis nelaimingas įsimylėjimas tai užslėpta žmogaus baimė turėti realius santykius, tikrus jausmus, todėl žmogus nesąmoningai pasirenka objektą, kuris nepasiekiamas ir tenkinasi mintyse kuriama istorija apie beprotišką meilę jam.

Kaip atėjo, taip išėjo...

Tai trečiasis pasirinkimas: tiesiog pamiršti ir gyventi toliau. Viena meilė paliko, ateis kita, nors vaikinus šaukia į kariuomenę, tačiau visgi ne karo metas! Atsakyk į kitų gerbėjų dėmesį, kuriuos buvai jau įrašiusi į „nedominančių“ sąrašą, kas žino, gal jie kur kas geresni už tą, kuris į tave nekreipia dėmesio. Visas bėdas užmiršti padeda laimingi žmonės šalia, naujos pažintys ir tiek veiklos, kad neliktų laiko net pagalvoti apie tą niekšelį. Tokiu būdu net nejausi, kaip mintys apie jį išgaruos iš tavo galvos. Tegul tavo šūkis būna: „Nemyli, nenori, nereikia. Mylėsi, norėsi, nebus.“

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis