Lietuvė Paula Cherr - keliones įsimylėjusi „YouTube” žvaigždė (FOTO) (VIDEO)

Ne vienas modelis pritartų, jog kelionės – vienas iš didžiausių modeliavimo privalumų. Kitų šalių ir kultūrų pažinimas praplečia manekenių suvokimą apie pasaulį ir pažadina aistrą keliauti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Lygiai tokią pačią kelionių aistrą jaučia jaunasis modelis, iš Vilniaus kilusi Paula. Merginai kelionės suteikė ne vien, kaip ji pati sako, dvasinę ramybę, bet ir išskirtines galimybes. Viena jų – filmavimasis vieno užsienio atlikėjo video klipe. Nuolatos keliaujanti Paula atvirai pasakoja apie tai, kaip išskleidė sparnus į platųjį pasaulį ir kokią patirtį jai davė keliavimas. 

Paula, papasakok savo modeliavimo istorijos pradžią?

Modeliu tapti niekuomet nesvajojau, bet turėjau nemažai draugių, norėjusių tai išbandyti. Kartais lydėdavau jas į atrankas, kur išgirsdavau, jog turiu tam potencialo. Labai to nesureikšmindavau, bet visuomet troškau keliauti, o šis verslas tuo ir patrauklus, kad suteikia galimybę išskleisti sparnus. Taigi, prieš porą metų sutikau ir pradėjau savo, kaip modelio, karjerą.

Daug keliauji. Ką tau suteikia kelionės?

Kiekvienoje kelionėje atrandu dalelę savęs. Atvėrusi širdį pasineriu į svetimos šalies kultūrą ir išlaisvinu savo laukinę prigimtį. Žaviausia tai, jog niekuomet negrįžtu tokia pati. Stebėdama nepažintas vietas, skubančius ir mane aplenkiančius veidus, atžymėtus vienokiais ar kitokiais etniniais skirtumais, pajuntu euforiją.

Paula Cherr
Paula Cherr
Asmeninio archyvo nuotr.

Nėra nieko nuostabesnio už suteiktą galimybę keliauti. Galimybė pasiekti vietas, įsikūrusias už tūkstančių kilometrų, leido man suvokti, jog nesu sukurta vienam kampeliui. Šių galimybių dėka aplankiau ne tik daugelį Europos šalių, bet ir Kolumbiją, Kiniją, Malaiziją ir kitas. Visas pasaulis - mano namai.

Esi nusifilmavusi atlikėjo Felipe Ospina video klipe. Kaip gavai pasiūlymą filmuotis?

Pasiūlymą filmuotis gavau dirbant Kolumbijoje. Atlikėjas mane pastebėjo ir paklausė, ar nenorėčiau nusifilmuoti jo naujosios dainos muzikiniame klipe ir aš sutikau. O įspūdžiai... Tai buvo nepamirštama. Pradedant nuo komandos, kurioje dirbo patys šilčiausi žmonės, baigiant vaizdais ir emocijomis, kurias teko patirti.

Gyvenome mediniuose nameliuose: mačiau skurdą, vaikučius, neturinčius vandens, maisto, jų žibančias ir vilties kupinas akytes, kurios atmerkė manąsias. Vakarais po filmavimų bėgdavau palei vandenyną ir medituodavau. Atradau dvasinę ramybę ir išmokau semtis energijos iš gamtos.

Po nuotraukomis dažnai sulauki komentarų, jog esi per daug liekna. Kaip reaguoji? 

Kadangi mano nuotraukos viešos, jie turi teisę išsakyti savo nuomonę. Pripažinsiu, tokie komentarai kartais suerzina, tačiau nešvaistau savo energijos negatyvioms emocijoms ir labai subjektyviai tų nuomonių nepriimu. Geras ir gražus visiems nebūsi.

Paula Cherr
Paula Cherr
Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip mėgsti leisti laisvalaikį? 

Mėgstu skaityti, rašyti, rytais užsiimti joga, medituoti, ieškoti neatrastų vietų ir mėgautis puodeliu kavos pasitinkant saulę. Grįžusi namo stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su šeima, ypač su sese ir broliu. Jie suteikia galimybę keliauti laiku ir vėl pasijusti vaiku. Iš jų mokausi gyvenimo. Taip pat, neatsiejama mano gyvenimo dalis - muzika. Būdama šešerių susipažinau su smuiko galia nuraminti besiblaškančią sielą. Savo galių jis nepraranda jau 14 metų. 

Paula Cherr
Paula Cherr
Asmeninio archyvo nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis