Nebūk viena: būdai, kaip pritraukti meilę

Jei visos tavo draugės susirado vaikinus, o tu vis dar ieškai savo antrosios pusės, yra tikimybė, jog ieškai vaikino ne ten, kur reikėtų, arba per mažai stengiesi. Būdų, kaip prisivilioti meilę savo pusėn, tikrai yra.

Merginų, nuolatos įkyriai slampinėjančių paskui vaikinus, niekas nemėgsta. Tačiau pritaikiusi kai kurias taktikas, gali iš tiesų prišaukti sėkmę.


Burtus ir magiją šį kartą palikime ramybėje. Verčiau apmąstykime viską realistiškai: kaip gi tikrovėje pritraukti vaikinus ir kur reikia lankytis, norint juos sutikti?


Lankykis ten, kur lankosi vaikinai


Tai visai neturi būti naktinis klubas. Pagalvok, juk jame yra lygiai tiek pat panelių, kiek ir vaikinų, todėl konkurencija iš tiesų nemaža. Lankykis ten, kur TIKRAI yra daug vaikinų. Pavyzdžiui, tose vietose, kur vaikinai sportuoja. Tai gali būti sporto salė, žaidimų aikštelė, parkas, kuriame bėgiojama ir panašiai. Kodėl gi tau nenuėjus į sporto varžybas? Net jei nesi itin didelė krepšinio ir futbolo gerbėja, pasižvalgyti vaikinų sporto arenoje tikrai nepakenks. Tai vis geriau, nei sėdėti namuose ir laukti stebuklo.


Tobulink save


Ar esi girdėjusi pasakymą, jog mes privalome būti tos merginos, su kuriomis norėtų susipažinti vaikinai, o ne tos, kurioms reikėtų vaikinų? Todėl jei nori susirasti vaikiną, visų pirma turi tobulinti savo pačios vidinį gyvenimą. Skaityk, domėkis tuo, kas vyksta pasaulyje, pažindinkis su įdomiais žmonėmis, lankyk užsiėmimus, sportuok. Tikrai nėra taip, jog jei esi labai užimta, negali susirasti antrosios pusės. Priešingai – kuo ilgiau tūnosi vienatvėje galvodama, jog neturi vaikino, tuo prasčiau jausiesi. 


Atsisveikinimas su kompleksais taip pat būtinas. Na, kiek gi galima nervintis dėl ne vietoje išdygusio spuogelio ar neklusnių plaukų, kurie pučiant stipresniam vėjui susivelia? Kuo mažiau nagrinėsi savo atvaizdą veidrodyje ir bandysi atrodyti panelė tobuloji, tuo labiau tikėtina, jog pritrauksi vaikinų dėmesį. Jiems patinka ne savimi nuolatos susirūpinusios divos, o natūralumu ir paprastumu spinduliuojančios panelės.


Atsisveikink su neigiama praeitimi


Taip, galbūt kažkada tavo mylimas vaikinas tave labai įskaudino. Galbūt pasakė skaudžius žodžius. O gal paliko širdyje tokią juodą dėmę, kurios nesugebi panaikinti. Stop! Laimingas žmogus yra tas, kuris negyvena praeitimi, o žiūri į priekį. Jei praėjus metams po išsiskyrimo vis dar gyveni neigiamomis nuotaikomis ir, rodos, niekada daugiau negalėtum į savo gyvenimą įsileisti naujo žmogaus, patikėk, gyventi užsidarius tikrai nėra geriausias sprendimas. Jei mintyse pamąstai, jog norėtum kurti naujus santykius, bet baimė valdo tave ir tu bijai vėl įsileisti kažką į širdį, turi nugalėti savo mąstymą. Tai padaryti gali eidama į pasimatymus - gal vaikinas ir nebus tavo išrinktasis, bet bent maloniai praleisi laiką ir neleisi baimei tavęs užimti. 


Pakeisk savo įsitikinimus


„Man patinka tik gražiai besirengiantys vaikinai“, „Dėmesį kreipiu tik į tuos, kurie yra sportiški“, „Jei vaikinas nevairuoja automobilio – jis man per prastas“. Tokios ir panašios nuostatos labai veikia mūsų gyvenimą, nes savo mąstymu mes blokuojame vaikinų dėmesį. Štai, vienas vaikinas sportuoja, bet neturi automobilio. Kitas, priešingai, yra labai sąmojingas, tačiau jo batai tau negražūs. Atsimink: niekada tokiais įsitikinimais nepritrauksi vaikino. Niekada! Žinoma, nereikia pulti ir prie pirmo pasitaikiusio. Tačiau neatrašyti vaikinui vien dėl to, jog jis neatitinka nors vieno tavo kriterijaus ar nepatinka kuriai nors iš tavo draugių – mažų mažiausiai vaikiška.


Ir vis dėlto kruopelytė magijos...


Jau seniai yra žinoma, jog romantikos vizualizavimas aplinkoje iš tiesų pradeda pritraukti meilę. Jei ant tavo sienos vis dar kabo ankstyvoje paauglystėje dievintos žvaigždutės plakatas, metas jį tuoj pat dėti į stalčių ir užkabinti jo vietoje „meilės žemėlapį“. Paimk didelį kartoninį lapą ir ant jo suklijuok visas nuotraukas ar iškarpas, kuriose yra vaizduojami tau patinkantys vaikinai ar tau gražios meilės scenos. Porelė, besibučiuojanti prie jūros, dviejų žmonių susikabinimas rankomis, ar dar kažkas, kas tavo širdyje sukelia nors menkutį virpulį. Patikėk, bėgdama nuo meilės scenų ir vaipydamasi tada, kai matai romantiškai besibučiuojančią porelę, daug ką prarasi. Niekas nesako, jog turi patapti dėl romantikos pakvaišusia svajokle, tačiau kas dieną prieš akis matydama subtilius romantinius vaizdus iš tiesų vizualizaciją gali perkelti į realybę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis