Įvertink. Garsi aktorė dalijasi figūros pokyčiais (FOTO)

Talentinga aktorė ir serialo „Merginos“ kūrėja Lena Dunham pasiryžo rimtiems pokyčiams. Tikslas – patobulinti kūno linijas ir pagerinti sveikatą, nes pastaruoju metu Lena sakė jaučianti energijos stygių ir pervargimą. Ji nusprendė imtis treniruočių su asmeniniu treneriu ir paplušėti sporto salėje.

Mergina netruko pirmaisiais pokyčiais pasidalinti savo instagram paskyroje. Nuotraukoje Lena linksmai pozuoja vilkėdama tik apatinį trikotažą. Mylimosios pokyčiais pasidžiaugė ir jos partneris – dainininkas Jackas Antonoffas, su kuriuo aktorė draugauja jau 3 metus.


K. Dunham, instagram.com nuotr.

Tiesa, kad L. Dunham garsėja drąsa, pasirodyti vienais apatiniais ar apsinuoginus tiek TV seriale, tiek socialiniuose tinkluose – jai lyg spragtelėti pirštais. Iš instagramo paskyros jai jau teko pašalinti ne vieną itin atvirą nuotrauką. Gerėjančia merginos savijauta bei gražėjančia išvaizda džiaugiasi ir gerbėjai, šiuo metu aktorė turi per 1,7 ml instagram sekėjų. Nors L. Dunham pradėjo rimtai sportuoti, keisti mitybos įpročių ji neskuba, greitojo maisto aktorė nevengia ir prisipažįsta, kad tai viena jos silpnybių.

K. Dunham, Vida Press nuotr.

K. Dunham, instagram.com nuotr.

death by hotdog hamburger combo

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis