Blogiausi dalykai, kurie gali nutikti per pirmąjį pasimatymą

Yra dalykų, kurių net didžiausiam priešui nelinkėtume per pirmąjį pasimatymą. Paskaityk, kas blogiausio gali nutikti pasimatyme su vaikinu.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tu kalbi apie savo eksą viso pasimatymo metu. Tai pats blogiausias elgesys per pirmąjį pasimatymą! Niekada tik susitikusi su vaikinu nekalbėk apie savo buvusius santykius. Nejaugi nori, jog vaikinas iš karto pradėtų lyginti save su tavo eksu?

Staiga prie jūsų nusprendžia prisijungti vaikino draugas. Kur buvus, kur nebuvus, tavo draugas pareiškia, jog prie jūsų prisijungs jo geriausias draugas. Lyg šuniui penkta koja? O kas, jei staiga vaikinas daugiau dėmesio skirs savo draugui, o ne tau?

Besėdint pirmajame pasimatyme netyčia sutinki savo eksą. Tikriausiai ir kava galima užspringti tokį vaizdą pamačius. 

Tavo simpatija nuolat kažkuo skundžiasi. Neskanus maistas, bloga muzika, keisti žmonės, šlykštus oras – tai tik keli niurzgos pasakymai viso pasimatymo metu. Ar nevertėtų nors šiek tiek atsipalaiduoti ir pirmojo pasimatymo metu pasistengti nerodyti savo bjauriųjų charakterio pusių?

Tu atsitiktinai užsimeni apie kokią nors jo gyvenimo detalę, kurią atkasei jo socialiniame tinkle. Ups! Norėjai pasirodyti besidominti jo pomėgiais ir asmenybe, tačiau netyčia išsprūdo kokia nors intymesnė jo gyvenimo detalė. Nepasimesk – palaikyk tai juoku ir pasakyk, jog šią detalę kažkada tiesiog… susapnavai.

Jūs neturite apie ką šnekėti. Oi, tai dažna pirmųjų pasimatymų bėda. Lapelio su pokalbio temomis juk nesinešiosi…

Jūs susipykstate. Tikrai nėra geras ženklas, kai jau pirmojo pasimatymo metu jus pradedate ginčytis. Pasistenk išlikti rami ir tolerantiška. Aišku, jei prieš tave sėdi tikrų tikriausias avinas, lengva nebus.

Jis nenustoja lepinęs tavęs komplimentais. Visai nesakyti komplimentų – irgi ne itin gerai. Bet jei vaikinas nesiliauja kartojęs, kaip džiaugiasi tave sutikęs, kokia garbė jam su tavimi eiti į pasimatymą – sutik, tai tikrai erzina. Nebent esi ta, kuriai toks įkyrokas dėmesys patinka.

Vaikinas yra nemandagus su aptarnaujančiuoju personalu. Taip, tai tikriausias vaikino nekultūringumo įrodymas – vertėtų apsvarstyti, ar iš viso verta su juo būti…

Jis paprašo užmokėti už jus abu. Nesvarbu, ar tai buvo vakarienė, ar tik pokalbis prie kavos puodelių, nėra mandagu prašyti panelės sumokėti už abu žmones.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis