„Vampyrų dienoraščių“ dievukai po 8 metų vėl kartu: tai bent pokyčiai! (FOTO)

Pameni, kai viename pramogų pasaulio vakarėlių susitiko Saulėlydžio filmo žvaigždūnai Kristen Stewart ir Tayloras Lautneris? Tuomet kilo nemenkas ažiotažas - juk visuomet netikėta ir įdomu po daugelio metų kartu išvysti mėgstamiausios kino juostos ar serialo aktorius.

Instagram tinkle didžiulio susidomėjimo, patiktukų bei komentarų skaičiaus susilaukė ir legendinio serialo „Vampyrų dienoraščiai“ aktorių Ninos Dobrev ir Paulo Wesley bendra nuotrauka, kurioje aktoriai šypsodamiesi pozuoja drauge.

Ar gali įsivaizduoti, jog nuo pirmosios serialo pasirodymo didžiuosiuose ekranuose dienos praėjo jau 8 -eri metai? Per tuos metus daugybę kartų keitėsi aktorių aprangos, šukuosenų stiliai, santykių statusai, įvairiausios veiklos, susijusios ne tik su profesija, bet ir su laisvalaikiu. Kito net aktorių asmenybės - iš jaunų maksimalistų aktoriai tapo brandžiais asmenimis, puikiai žinančiais, ko trokšta iš gyvenimo. Paulas vedė savo išrinktąją Torrey Devito, deja, santuoka ilgai netruko. Nina vis pasirodydavo su vaikinais, tačiau šiuo metu mylimojo neturi. Ar tai reiškia, jog? Ne, ne, Nina ir Paulas viešai skelbia, jog yra tik buvę kolegos, kurie iki šiol palaiko šiltus, draugiškus ryšius.

Neliko nepastebėti aktorių išvaizdos skirtumai - Nina iš vilioklės ilgaplaukės tapo bohemiškai atrodančia mergina su kirpčiukais, o Paulas užsiaugino neilgą barzdelę. Saldumo neliko nė ženklo! Svarbiausia yra tai, jog abu aktoriai jaučiasi pilnaverčiai, turi gausybę veiklų - Nina dirba ties naujais kino projektais, o Paulas paniręs į kelionių malonumus bei siekia iki keturiasdešimtmečio išnaršyti didžiąją dalį pasaulio.

Nuostabus kadras, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis