Stinga kalėdinės nuotaikos? Pažiūrėk šiuos legendinius filmus! (VIDEO)

Nors gražiausios metų šventės jau netoliese, niekaip negali pajusti kalėdinės nuotaikos? Patarimas: pasipuošk namus, išsivirk karštos arbatos su gvazdikėliais, nusipirk mandarinų, šokolado ir vakarą praleisk stebėdama šiuos puikius filmus. Žinoma, į kompaniją pasikvietusi šeimos narį, draugę ar vaikiną!

ATOSTOGOS („The Holiday“)

Kalėdos – metas, kai norisi pabūti su mylimaisiais ir kartu pasidžiaugti žiemos ramybe. Tačiau ką daryti, kai prieš pat šventes sužinai, kad mylimasis tau buvo neištikimas, ar dar blogiau – tavimi tik naudojosi? Būtent taip ir nutiko pagrindinėms šio filmo herojėms. Kadangi viskas joms įgriso iki kaulo, jos nusprendo leisti į avantiūrą ir apsikeisti vienai su kita namais. Todėl Kalėdoms darboholikė Cameron Diaz herojė iš JAV skrenda į Didžiąją Britaniją, o Kate Winslet – į JAV. Kuo merginoms baigsis šis nuotykis, pamatysite viename romantiškiausių Kalėdų filmų „The Holiday“.

IŠGYVENTI KALĖDAS („Surviving Christmas“)

Vienišas vaikinas nusprendžia bent vienerias Kalėdas sutikti su artimaisiais. Jis grįžta į savo vaikystės namus, kurie jau seniai parduoti kitai šeimai, ir nusprendžia sumokėti naujiesiems gyventojams apvalią sumą pinigų, kad tik šie leistų jam šventes sutikti senuosiuose namuose. Šeimynėlė sutinka, tačiau greitai suvokia, kad jiems reikės ne tik namą, bet ir save „išnuomuoti“!

SVEIKA, SUŽADĖTINE! („The Family Stone“)

Vienas didžiausių išbandymų merginos gyvenime – pažintis su mylimojo tėvais. O ką daryti, jei tavo vaikino šeimyna – itin keista ir įtartinai miela? „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker bandys įtikti keistąjai Stounų šeimynėlei, nes tik su jų palaiminimu mylimasis galės jai pasipiršti. Todėl ji nusprendža Kalėdų proga būsimuosius uošvius ir aplankyti.

TEGYVUOJA MEILĖ („Love Actually“)

Kalėdinių filmų klasika tapusi juosta apie meilę, kuri aplanko visus: tiek į paauglystę įžengusį berniuką, tiek rimtą politiką, tiek praeityje garsią roko žvaigždę. Šis filmas sudarytas iš daugybės istorijų, kurios viena su kita susijusios ir viena kitą papildo. „Love Actually“ rasite visko: ir juokelių, ir ašarą spaudžiančių akimirkų, o svarbiausia – daug daug meilės.

KETVERIOS KALĖDOS(„Four Christmases“)

Jaunos porelės tėvai – seniai išsiskyrę, todėl jie per Kalėdas privalo aplankyti ne dvi, bet net keturias šeimas. Kaip suspėti? O svarbiausia – kaip neišprotėti matant, kad tavo mama pradėjo draugauti su geriausiu tavo draugu, tavo broliai akivaizdžiai „kabina“ tavo merginą, o merginos mama skuba rodyti jos vaikystės nuotraukų, kai mylimoji buvo apvalutė paauglė. Ir visa tai vyksta tą pačią dieną! Įdomu, ar porelė ištvers tokį išbandymą...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis