Skaudu, ką žymiai manekenei reikėjo iškęsti paauglystėje (FOTO)

Jau tuoj Lietuvos kino teatrus pasieks filmas „Popieriniai miestai“ su garsiąja manekene Cara Delevingne. Kol mes nekantraudamos laukiame filmo premjeros, Cara atvirai prisipažįsta, ką jai teko iškęsti paauglystėje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Viename interviu Cara prisipažino, jog kai buvo paauglė, jautė didžiulį nepasitenkinimą savimi ir savo jėgomis bei buvo linkusi į depresiją.

Kartą ji net bandė nusižudyti, nes nebegalėjo pakęsti ją apniukusių liūdnų minčių. Aš tik norėjau išnykti iš šio pasaulio, - prisipažino Cara atvirame interviu. Modelis neslėpė, jog buvo nuolatinė psichologų kabineto lankytoja ir taip pat gėrė gydytojų jai paskirtus vartoti antidepresantus.

Ir kas galėjo pamanyti, jog šiuo metu tokia populiari manekenė paauglystėje taip kentėjo?

Pati Cara jaunoms panelėms davė patarimų. Anot jos, būtiną atrasti savo mėgstamą veiklą ir vaduotis iš blogų minčių. Carai ypač padėjo jos aktyvus gyvenimo būdas ir darbas. Ir štai pažiūrėk - ji ne tik jau senokai yra užkariavusi modelių aukštumas, bet dar ir debiutuoja kine!

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara Delevingne su Natu Wolffu
Cara Delevingne su Natu Wolffu
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis