Kylie Jenner atskleidė skaičių iš savo gyvenimo, kuris privers išsižioti (FOTO)

Kardashian klano šeimos jaunėlė Kylie Jenner tikrai nėra tyli pelytė, kuri tupi po šluota. Šiai žvaigždei yra būdinga viešinti kiekvieną savo gyvenimo akimirką socialiuose tinkluose.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vis dėlto Kylie susiduria su tokiais savo gyvenimo būdo viešinimo sunkumais, jog įžymybės net gaila... Pasirodo, Kylie viena didžiausių gyvenimo problemų - išsirinkti, kurią asmenukę ji gali viešinti.

Kylie dažnai pasidaro net 500 asmenukių ir tik tuomet nusprendžia, kurią galėtų įkelti į savo Instagramo, Facebooko ar Twitterio paskyrą. Įsivaizduojate, kokia gyvenimo dilema: kurią nuotrauką išsirinkti, jog ši priverstų aikčioti visus!

Kylie fotografavimąsi vadina tikru menu ir sako, jog į šią veiklą žiūri labai rimtai.

Kartais aš jau išsirenku vieną nuotrauką, ir vos panorėjusi ją įkelti, persigalvoju. Tuomet tinkamos nuotraukos ieškojimo procesas labai užsitęsia... - savo išgyvenimus pasakojo Kylie.

Gal ir tu susiduri su šia nuotraukų išsirinkimo problema? Būtų smalsu, jei komentaruose atskleistum skaičių, kuris rodo, kiek nuotraukų pasidarai prieš publikuojant jas viešai!

O štai ir Kylie pastangų rezultatai:

Now out to do some gift shopping. My favorite thing to do

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on


😘Ky makeup

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Monaco 🏁

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“! Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis