Dėl kokios aprangos žvaigždės yra pamišusios? (FOTO)

Drabužių stilius yra individualus dalykas, kurį pačios kuriame ir formuojame. Kai kurios panelės yra pamišusios dėl juodos spalvos, kitos dievina sukneles, o trečios be švarkelio neįsivaizduoja savo kasdienybės.

Lygiai tokiu pačiu aprangos pamišimu yra užsikrėtusios ir pasaulinio lygio žvaigždės. Paparaciai jas dažnai užfiksuoja su tokio pačio stiliaus drabužiais. Tad kokie yra garsiausi įžymybių drabužių pamišimai?

Taylor Swift. Nors Taylor Swift yra viena įtakingiausių personų pasaulyje, savo stiliaus ji nepatiki niekam ir jau seniai nešioja panašius drabužius. Ne, jie nėra vienodi, tačiau tai visuomet būna trumpa palaidinė, atidengianti bambą ir prie jos priderintas sijonas. Sunku pasakyti, kodėl tokį drabužių derinį yra įsimylėjusi Taylor. Vis dėlto dalį paslapties galima įminti: Taylor pilvas yra plokštut plokštutėlis, todėl galbūt tokiu drabužių deriniu ji nori pademonstruoti figūros privalumus?

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Kylie Jenner. Garsioji Kardashian klano atstovė neįsivaizduoja savo gyvenimo be taip vadinamų timpų. Jos mėgstamiausios - juodos spalvos timpos, tačiau ji nevengia pasirodyti ir su kitų spalvų aptempiančiomis kelnėmis. Žinoma, kai turi tokią įspūdingų formų figūrą, norisi ją pabrėžti aptemptais drabužiais. Be to, timpos yra vienas iš patogiausių drabužių, kuris leidžia laisvai judėti, galbūt todėl Kylie jas tiesiog dievina.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Kate Moss. Garsioji manekenė jau daugelį metų garsėja kaip kailių mylėtoja. Ji su kailiniais drabužiais pasirodo ne tik gatvėje, bet ir viešuose renginiuose. Kate žurnalistams yra pasakojusi, jog kailis bet kokiai aprangai suteikia prabangos įvaizdį ir stilių padaro brandesniu. Nesiginčysime - Kate stilius jau seniai yra linksniuojamas kaip vienas geriausių, tačiau tai, jog ji sulaukia daugybės neigiamų nuomonių iš gyvūnų teises saugančių žmonių, irgi nestebina. 

Kate Moss
Kate Moss
Vida Press

Kate Moss
Kate Moss
Vida Press

Cara Delevingne. Galbūt pamišimu to nepavadinsi, tačiau Cara tiesiog dievina sportinę aprangą. Ji pati ne kartą viešai yra sakiusi, jog vien meile sportinei aprangai manekenė neapsiriboja - Cara aktyviai, net šešis kartus per savaitę sportuoja. Sporto drabužiai jai praverčia ne tik sporto salėje. Ji ne iš tų, kurios net skrisdamos iš vienos šalies į kitą dabinasi aukštakulniais, o veidą gražina storu makiažo sluoksniu. Cara už natūralumą ir patogumą.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Rita Ora. Jei ši dainininkė buvo spalva, neabejotinai būtų raudona it ugnis. Atlikėja raudoną spalvą tiesiog dievina - viešuose renginiuose ji labai dažnai pasirodo raudonos spalvos suknelėmis, o kasdienai visuomet renkasi raudonus lūpų dažus, kurie paryškina įvaizdį. Raudona spalva tarsi simbolizuoja tvirtą Ritos charakterį - nors ugningumu ji nepasižymi, ryžtas ir drąsa tikrai yra atlikėjos gyvenimo palydovai. Mes už drąsą!

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis