Lietuvės draugės rengia vakarėlius, kurie ne vienam sukeltų pavydą (FOTO)

Lygiai prieš dvyliką metų susipažinusios keturios merginos iš Plungės - Agnė, Karolina, Vasarė ir Vitalija visų aplinkinių yra vadinamos Fantastiškuoju Ketvertu. Jos ne tik smagiai leidžia laiką, tačiau ir organizuoja tokias šventes, į kurias patekti norėtų kiekvienas!

Lietuviškasis Fantastiškasis Ketvertas gali pasigirti ne tik tvirta tarpusavio draugyste, nes bendrauja net jų mamos, tėčiai, broliai ir seserys! Tad kokias ypatingas šventes organizuoja merginos?

Papasakokite, kokias šventes esate organizavusios?

"Renginiai" - tai mūsų 18 metų sukakčių gimtadieniai, taip pat pačios įsimintiniausios metų šventės. Jau atšventėme 3 iš 4 gimtadienio vakarėlius, kurie paliko didelį įspūdį ne tik mums, bet ir mūsų draugams, pažįstamiems bei tėvams. 

Karolina vyriausia iš mūsų, gimtadienį šventė žiemą. Keletą mėnesių prieš gimtadienį ji vis svarstė: organizuoti gimtadienio vakarėlį ar ne? Galiausiai priėjo prie išvados, kad gimtadienio šventės nebus, ramiai visos keturios pavakarosime ir paminėsime pilnametystės pradžią. Bet mes draugę nustebinome. 

Asmeninio archyvo nuotr.

Karolinai nieko nežinant, užsakėme pokylių salę, išsiuntinėjome pakvietimus draugams, užsakėme asmeninį gimtadienio makiažą Karolinai, paruošėme specialias dekoracijas gimtadienio šventei - pasirūpinome viskuo, ko prireiks įsimintinai gimtadienio šventei. Mūsų mylimiausia draugė Karolina iki paskutinio žingsnio į pokylių salė, nesuprato, kas vyksta. Karolina iki šių dienų vis dėkoja mums už įsimintiniausią šventę.

Pirmomis vasaros dienomis, savo 18 - tąjį, taip pat ir vasaros atidarymą, šventė mūsų draugė Vasarė. Tai buvo gimtadienio vakarėlis, kuris nustebino ne tik mūsų draugus, bet ir aplinkinius. Vasarė savo gimtadienį organizavo Latvijos papludimyje. Tris dienas prieš gimtadienį Agnė, Karolina ir Vasarė ( Vitalija tuo metu buvo išvykusi į užsienį ) išvyko į Latvija ruoštis vakarėliui. Visa gimtadienio šventė vyko ant jūros kranto, o svečiai buvo apgyvendinti šalia esančioje viloje. Tai gimtadienis, kuriam atidavėme dalį savęs ir idėjų.

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Visas tris dienas tvarkėme paplūdimį, kūrėme dekoracijas, ruošėme žaidimų, šokių ir poilsių zonas.  Paskutinę dieną, likus kelioms valandoms iki šventės pradžios, pas mus atvyko vizažistė, kuri makiažo pagalba, leido tą vakarą mums pasijausti ypatingomis. Atvykusius draugus, pasitiko Agnė, kurie atvyko bendru gimtadienio autobusu. Visi įsikūrę ėjo link paplūdimio, kuriame jų laukė gimtadienio kaltininkė Vasarė, drauge su Karolina. 

Draugų reakcijos, pamačius pirmas vakarėlio dekoracijas, buvo išreikštos garsiomis emocijomis. Tai gimtadienis, kuris neįpareigojo svečių sėsti prie bendro stalo, atvirkščiai: visi galėjo jaustis laisvai, pasirinkdami sau tinkamą zoną. Ne tik mes norėtume pakartoti Vasarės įsimintiną gimtadienį, bet tokių pasiūlymų sulaukiame ir iš draugų! 

Asmeninio archyvo nuotr.


Asmeninio archyvo nuotr.

Ar nekyla jūsų , merginų, kompanijoje, kokių nors ginčų , nesutarimų ar panašiai?

Kaip ir kiekvienoje šeimoje, draugų rate, taip ir mūsų, merginų, kompanijoje iškyla nesutarimų ir nuomonių nesutapimų, bet visada ieškome ir dažniausiai randame bendrą kompromisą. Bet ilgam laiko tarpsniui nėra tekę susipykti, tikimės ir toliau to išvengsime. Visos keturios esame skirtingos, bet per ilgą draugystės laiką esame supanašėjusios. Pavyzdžiui, dėl vaikinų pyktis dar nėra tekę, kadangi visos turime skirtingus vaikinų idealus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis