Įžymybių seserys, grožiu nenusileidžiančios žvaigždėms (FOTO)

Dažnai mes apie įžymybių šeimas žinome nedaug. Kai kurie žvaigždžių artimieji patys nenori patekti viešumon, o kiti paprasčiausiai lieka nepastebėti. Vis dėlto yra įžymybių giminaičių, kurios ne tik nenusileidžia garsioms žvaigždėms, bet ir lenkia jas grožiu.

Nusprendėme pasižvalgyti po garsių pasaulio įžymybių sesučių Instagramo profilius. Ar jos gyvena panašų gyvenimą, kaip ir jų seserys? Ar panašiai leidžia laisvalaikį? O gal yra visiškos įžymybių priešingybės? Sužinosi paskaičiusi.


Lottie Moss


Pagrindinėje nuotraukoje matomai jaunesniajai Kate Moss sesutei Lottie po mažu veriasi modelių pasaulio durys. Ji pozuoja garsiems mados pasaulio ženklams ir dažnai pribloškia fotografus savo panašumu į garsiąją seserį. Nors Lottie dar jaunutė, Instagramo paskyroje ji nevengia publikuoti atvirų nuotraukų, kuriose pabrėžia savo modeliškų formų figūrą. Nors jos sesers Kate gyvenimas nebuvo rožėmis klotas (Kate pomėgis nuotykiams paliko juodą dėmę jos gyvenime), tikime, jog Lottie gyvenimas bus kur kas šviesesnis. Tai matyti ir iš Lottie Instagramo, kur ji įrodo - tipiška paauglė, kuri dažnai fotografuojasi su savo draugėmis, kvailiodama ir smagiai leisdama laiką.Lottie Moss ir Kate Moss
Lottie Moss ir Kate Moss
Vida PressLottie Instagramo paskyra yra čia.


Natali Germanotta


Sensacingosios Lady Gaga sesutė savo išvaizda žmonių tikrai nešokiruoja. Ji nemėgsta ryškaus makiažo ar akį traukiančių aksesuarų. Priešingai nei jos mylima sesuo. Apie tai, jog seserys vieną kitą myli ir nuolatos palaiko draugiškus ryšius, byloja ne tik jų bendros nuotraukos, bet ir pačios Lady Gaga viešumoje išsakyti žodžiai, jog ši be savo sesers negalėtų gyventi. Nors aprangos stiliumi Natali į Lady Gaga nesilygiuoja, vis dėlto seserys turi panašumų. Pavyzdžiui, panašius veido bruožus. Be to, iš Instagramo paskyros galima matyti, jog Natali taip pat neabejinga vyriškai draugijai. Kaip ir Lady Gaga, Natali nevengia pozuoti su įvairiais vaikinais. Ko gero, mokėjimas flirtuoti ir kerėti yra šių sesučių įgimta savybė. Ar kas galėtų paneigti?


Natali Instagramo paskyra yra čia.


Natali Germanotta ir Lady Gaga
Natali Germanotta ir Lady Gaga
Instagram.com nuotr. @ germ_aphobenotta, Vida Press nuotr.


Stella Hudgens


Garsios aktorės Vanessos Hudgens sesuo Stella iš tiesų yra tarsi iš akies traukta Vanessa. Jos panašios ne tik tuo, jog turi varno juodumo plaukus, bet ir išraiškingus, vienodos formos antakius. Žiūrint į kai kurias fotografijas galima ir suklysti, ar tai Vanessa, ar vis dėlto jos sesutė Stella. Iš Stellos Instagramo matyti, jog Vanessos sesuo negali atsispirti dviems dalykams: gardžiam maistui ir gyvūnėliams. Savo sniego baltumo spalvos kailiuką turinį šunelį Stella tiesiog dievina! Kaip ir gardžiai atrodantį maistą. Lygiai tokia pati yra ir Vanessa - jauki, paprasta ir nuoširdi. Todėl abi Hudgensų sesutės yra panašios tiek išvaizda, tiek savo pomėgiais. Be to, jos nuolat smagiai leidžia laiką kartu ir net yra subūrusios bendrą draugių ir draugų kompaniją.


Stellos Instagramo paskyra yra čia.


Stella Hudgens ir Vanessa Hudgens
Stella Hudgens ir Vanessa Hudgens
Instagram.com nuotr. @ stellahudgens, Vida Press nuotr.


Brandi Cyrus


Kai kurių kritikų su purvais maišomas Miley drabužių stilius kardinaliai skiriasi nuo Brandi stiliuko. Brandi - tarsi Miley kopija, tačiau žymiai stilingesnė. Ji nesiekia šokiruoti taip, kaip jos garsioji sesutė, todėl neperlenkia lazdos ir visuomet puikiai atrodo nuotraukose. Ar Brandi ir Miley yra susijusios ne tik kraujo, bet ir tvirtais draugystės ryšiais, sunkoka spręsti, nes judviejų nuotraukų kartu nėra tiek daug. Viena aišku, jog merginos kartu atsipalaiduoja, mat Instagrame galima pamatyti nuotraukas iš jų bendrų atostogų. Na, kas jau kas, o Miley tikrai moka linksmintis, todėl į linksmybių sūkurį įtraukia ir savo seserį. Brandi norėtųsi palinkėti tik viena - aklai nesekti Miley pėdomis, jei nenori atsidurti kritikų taikinyje. Kita vertus, mokėjimas iš savęs pasijuokti vienareikšmiškai yra Cyrus sesučių bendras bruožas. Gal todėl jos taip traukia dėmesį?


Brandi Instagramo paskyra yra čia.


Brandi Cyrus ir Miley Cyrus
Brandi Cyrus ir Miley Cyrus
Instagram.com nuotr. @ brandicyrus, Vida Press nuotr.


Elena Ora


Garsiosios atlikėjos Ritos Oros sesuo Elena panaši į Ritą ne vien savo išvaizda. Elenos Instagrame galima pastebėti, jog ji yra neabejinga ekstremaliam sportui, todėl akivaizdu, kad Elena pasižymi lygiai tokia pačia drąsa ir ryžtu kaip ir jos sesuo Rita. Nors seserys yra gana panašios, vis dėlto Elena atrodo kiek kuklesnė - ryškiai nesidažo, o Ritos taip dievinamą raudoną spalvą Elena keičia juoda. Be to, Instagramo paskyra įrodo, jog Elena yra Ritos gerbėja numeris 1 - ji nuolatos viešina savo sesers nuotraukas, neužmiršdama teigiamų ir paskatinančių komentarų. Argi tai ne tikrosios santarvės tarp seserų įrodymas?


Elenos Instagramo paskyra yra čia.


Rita Ora ir Elena Ora
Rita Ora ir Elena Ora
Vida Press nuotr., Instagram.com nuotr. @ elenaora


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis