Šeima, primenanti Saulėlydžio sagos herojus, populiarėja pasaulyje (FOTO)

Visos šeimos yra gražios, tačiau mormonų šeima the Smiths stebina savo išvaizda. Dangaus mėlynumo akys, porcelianinė oda ir šviesūs plaukai išskiria juos iš kitų.

Tačiau ne vien įspūdinga išvaizda sieja Smithų šeimos narius. Pasirodo, jie dar ir labai talentingi. Spetyniolikmetis Lucky, merginas vedantis iš proto dėl savo nestandartinės ir išskirtinės išvaizdos, yra augantis modelis ir dainininkas. O štai jo trys sesutės - Starlie (21) Daisy (19) ir Pyper (17) taip pat yra kylančios podiumų žvaigždės.

Šiuo metu gražuolių šeima yra įkūrę muzikos grupę The Atomics, kurią sudaro visi keturi šeimos nariai. Tik laiko klausimas, kada ši grupė išpopuliarės platesniu lygmeniu, nes jais jau domisi daugybė gerbėjų visame pasaulyje.

Nors mormonai garsėja griežtu vaikų auklėjimu, gali būti, jog būtent ši ypatybė ir prisidėjo prie Smithų šeimos vienybės ir harmonijos.

Pasaulyje garsėjanti šeima yra labai vieninga, visi šeimos nariai puikiai sutaria ir palaiko vienas kitą. Ko gero, išskirtinių veido bruožų Lucky, būdamas vieninteliu vaikinu tarp seserų, gali džiaugtis tokia smagia mergaitiška kompanija.

Kai kurie gerbėjai net lygina garsėjančius Smithus su Saulėlydžio sagos herojais, nes Smithų išvaizda iš tiesų kiek vampyriška, tačiau tai juos ir skiria nuo kitų žmonių.

Pasigrožėk gražiosios šeimos narių nuotraukomis ir tu.

Lucky Blue Smith
Lucky Blue Smith
Vida Press

Lucky Blue Smith
Lucky Blue Smith
Vida Press

Excited for this new brand to launch today! 🌈 @tokyodarling @aeropostale

A photo posted by @pyperamerica on


A day and a half in Paris 👽

A photo posted by @pyperamerica on


Behind the scenes sisters with the one and only @danibrubaker_ Hair: @makikonara Makeup: @karo_kangas @marygenemua Styling: @hennakristiina @smokyhollowstudios

A photo posted by Daisy Clementine Smith (@daisyclementine) on


@cbossendorferhair took my hair to the next level with a more natural base and a fresh hair cut 🙌 if you are ever in LA and need your hair done, call her! She is an absolute genius

A photo posted by Daisy Clementine Smith (@daisyclementine) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis