Kaip pasikeitė paauglės gyvenimas, laimėjus milijoną? (FOTO)

Pinigai šiais laikais turi ypatingą galią. Kol skęstame materealizmo jūroje, pasaulyje vyksta įvairiausios loterijos, kuriose žmonės gali išbandyti savo laimę, norėdami laimėti milžiniškas pinigų sumas.

Laimę loterijoje išbandė ir Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mergina Jane Park (18). Sėkmė jai nusišypsojo - būdama vos septyniolikos Jane laimėjo milijoną svarų vienoje loterijoje. Įsivaizduojate, kaip iš paprastos šeimos kilusai paauglei tuo metu pasikeitė pasaulis? Nauji pirkiniai, prašmatnūs vakarėliai ir aplinkinių dėmesys...

Lygiai po metų Jane sudalyvavo laidoje Metai, kai aš laimėjau loterijoje“. Mergina buvo kalbinama ir filmuojama praėjus lygiai metams, kai ji laimėjo milijoną.

Nors žiūrovai tikėjosi išvysti laimingą, spindinčią, turtais aptekusią merginą, pasirodo, pinigai jai tikrojo džiaugsmo nesuteikė. Didžiąją dalį pinigų Jane skyrė linksmybėms, kurių, kaip pati teigia, jau gerai ir nepamena. Kiti jos pirkiniai - brangios Louis Vuitton firmos rankinės ir Chihuahua veislės šuniukas.

O pats didžiausias merginos pirkinys buvo milžiniškas namas, į kurį ji įsikėlė gyventi pati viena. Prieš atsikraustydama ten maniau, jog gyvenimas bus nuostabus. Tačiau suvokiau, jog gyventi būnant tokio jauno amžiaus atskirai nuo tėvų - visiška nesąmonė. Man buvo labai liūdna , - pripažino mergina, loterijoje laimėjusi milijoną.

Vis dėlto mergina pasakojo, jog praėjus metams suvokė, kad nori išlaikyti paauglystėje laimėtą pinigų sumą net ir būdama 30 metų, todėl šiuo metu suskubo taupyti ir neišlaidžiauja - persikraustė atgal į tėvų namus.

Tad ar tikrai pinigai suteikia tikrąjį laimės pojūtį? Jane atveju, taip nebuvo. Juk tiesa - kas iš to, jei turėdamas daugybę pinigų džiaugsiesi jais pats vienas?

Jane nuotraukas gali rasti čia ir čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis