5 žvaigždės, kurios anksti pradėjo sūpuoti vaikus (FOTO)

Vaikinų grupė One Direction mūsų atmintyje, ko gero, visuomet liks žavių, laisvų ir nesuvaržytų vaikinų draugija, kuri žavėjo (ir vis dar žavi!) daugelio merginų širdis.

Vis dėlto atėjo metas pokyčiams. Vaikinai jau nėra jaunuoliai, neturintys atsakomybių. Vienas pagrindinių grupės veidų Zaynas Malikas jau yra pasipiršęs savo sužadėtinei, o štai mūsų mylimas Louisas Tomlinsonas (23) laukia į pasaulį ateinančio pirmagimio!

Vaikino vaiko motina yra stilistė Briana Jungwirth, su kuria jis draugauja du mėnesius. Tačiau vistiek sunkoka patikėti, jog, rodos, dar visai neseniai dainavęs apie jaunatvišką meilę, vaikinas jau greitai galės dainuoti ir apie kitokią meilės formą - tėvišką. Pats atlikėjas prisipažino, jog jį žinia apie kūdikį nustebino, tačiau labai nudžiugino.

Kol Louisas džiaugiasi ir laukia, mes apžvelgiame kitas žvaigždes, kurios anksti pradėjo sūpuoti vaikus. Kas jos?

Britney Spears

Pop princesės gyvenimo būta audringo. Būdama tokio pačio amžiaus, kaip ir Louisas Tomlisonas, Britney davė gyvybę savo berniukui Seanui Prestonui, o vos po metų pasaulį išvydo kitas sūnus  aydenas James. Vis dėlto jos santykiai su vaikais nebuvo geri. Jos buvęs vyras Kevinas Federlinas net norėjo, jog jam būtų suteikta pilnateisė vaikų globa, mat Britney ne kartą su vaikais buvo pasielgusi neatsakingai - augindama juos vartojo alkoholį, gulėjo psichiatrijos ligoninėje. Trumpam vaikų globą Britney net buvo praradusi... 

Vis dėlto šiuo metu Britney atitinka atsakingos motinos statusą - bent jau viešumoje ji vysto šiltus santykius su vaikais.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Kate Hudson

Žavioji aktorė su pilvuku viešai pasirodė būdama labai jauno amžiaus - vos 21 metų! Tais pačiais metais ji ir susituokė su mylimuoju. 2011 metais Kate susilaukė antrojo sūnaus. Kate garsėja kaip pavyzdinga motina, puikiai išauginusi berniukus. Kartą viename interviu ji prisipažino, jog nors būnant ankstyvo amžiaus auginti vaikus yra sudėtinga, ji to nesigaili ir savo berniukus švelniai vadina gyvenimo šviesuliais.

Kate Hudson
Kate Hudson
Vida Press

Lilas Wayneas

Reperių gyvenimas dažnai būna kupinas nuotykių ir linksmybių, o šie du dalykai kartais gali atnešti ir labai netikėtų padarinių. Visiškame šoke buvo reperis Lilas Wayneas, sužinojęs, jog taps tėčiu vos... 15 metų! Beje, Lilas nutraukė savo muzikinę karjerą būtent dėl to, jog norėjo rodyti tinkamą pavyzdį savo vaikui.

Lilas Wayneas
Lilas Wayneas
Vida Press

Adele

Balsingoji dainininkė Adele berniuko, kuriam buvo duotas Angelo vardas, susilaukė 2012 metais, būdama 24 metų. Tuo metu jos santykiai su mylimuoju Simonu Koneckiu buvo nuostabūs, deja, jau po dvejų metų pasirodė tamsūs santykių dūmai, Adele pradėjo mažiau leisti laiko kartu su mylimuoju. Vis dėlto meilė Angelo niekur nedingo, nes atlikėja viename interviu yra pripažinusi, jog meilė vaikui - neįkainojama ir besąlygiška.

Adele
Adele
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis