Modeliai, šokiravę pasaulį savo išvaizda (FOTO)

Visuomenei laisvėjant nebelieka ribų ir modelių pasaulyje. Jau nieko nebestebina plus size modeliai, tai yra, stambesnių figūrų merginos, drąsiai žygiuojančios podiumu. Lygios teisės privalo būti suteiktos visoms merginoms, galbūt būtent todėl yra nemažai manekenių, kurios į modelių olimpą kelią skinasi net būdamos neįgalios ar turėdamos nepagydomų kūno defektų.

Visai neseniai pasaulyje nuskambėjo aštuoniolikmetės Madeline Stuart iš Australijos istorija. Paauglė, kuriai diagnozuotas Dauno sindromas, buvo išrinkta atstovauti net dvejoms modelių kompanijoms. Mergina demonstruoja papuošalų kolekcijas firmai everMaya ir sportinę aprangą Manifesta firmos kolekcijoje.

Energinga ir visuomet besišypsanti Madeline turi net savo oficialų tinklalapį, kuriame drąsiai prisistato kaip modelis, turintis Dauno sindromą. Tinklalapyje mergina teigia, jop tiesiog dievina pozuoti ir negali gyventi be kamerų. Jos modeliavimo tikslas - įrodyti visuomenei, jog žmonės, turinys Dauno sindromą, nėra tie, kurie turi būti izoliuoti nuo kitų žmonių. Jie irgi gali atlikti įprastas žmonėms veiklas ir netgi, Madeline atveju, modeliauti.

Pažiūrėk, kaip drąsiai prieš kamerą jaučiasi Madeline. O štai čia - jos oficialus tinklalapis.

Dar vienas pasaulyje pagarsėjęs modelio su defektais pavyzdys - kanadietė Chantelle Winnie, kuriai jau vaikystėje buvo diagnozuota sunki odos ligos forma - Vitiligo liga. Ši liga pasižymi tuo, jog kai kurios odos ląstelės paprasčiausiai nustoja išskirti melaniną, tai yra, tamsios odos pigmentą. Todėl nors mergina yra juodaodė, kai kurios jos odos dalys yra šviesesnės. Vaizdas atrodo neįprastas, tačiau vis dėlto tai netrukdo Chantellei sėkmingai skintis kelią į modelių pasaulį.

Vis dėlto Chantelle neseniai viešai prisipažino, jog paauglystėje skaudžiai kentėjo dėl kitų vaikų patyčių ir ne vieną kartą dėl savo odos būklės buvo priversta įsivelti į muštynes. Tiek pradinėje, tiek vidurinėje mokykloje Chantelle buvo įžeidinėjama, į ją nuolatos spoksodavo kiti žmonės, o merginos mokykloje nenorėjo su ja bendrauti, nes bijojo, jog ši liga gali būti užkrečiama.

Tik pradėjusi studijuoti ir sutikusi nuoširdžius, tolerantiškus žmones, Chantelle pradėjo gerai jaustis. Visai netrukus atsirado ir modelio darbas, kuris jai atnešė ne tik pasaulinį pripažinimą, bet pasitikėjimą savimi.

Štai kelios Chantelles nuotraukos, kuriose ji - švytinti ir laiminga. Ir jokios odos problemos, rodos, jos nekankina!

Chantelle Winnie
Chantelle Winnie
Vida Press

Chantelle Winnie
Chantelle Winnie
Vida Press

Chantelle Winnie
Chantelle Winnie
Vida Press

Šių modelių pavyzdys įrodo, jog svarbiausia, siekiant savo tikslų, yra neprarasti optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Kartais mūsų silpnybės gali tapti stiprybėmis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis