Lietuvos muzikos sensacija Angelou kai kuo labai nustebino (FOTO) (VIDEO)

Ne taip seniai „Panelės“ portale kalbinta dainininkė Andželika Petrauskaitė, sceniniu vardu Angelou, ką tik Lietuvą nustebino savo nauja daina „Lovetrack“ ir išskirtiniu jos video klipu. Jau girdėjai? Jau matei?

Jei ne, yra puiki galimybė jį įvertinti! Dainos klipą rasi apačioje. O dabar paskaityk trumpą interviu su Andželika apie dainos „Lovetrack“  kūrimo procesą. Beje, o kokia daina dažniausiai skamba Andželikos grotuve?  

Šiuo metu daugybė Lietuvos muzikos mylėtojų klausosi naujausios tavo dainos „Lovetrack“. Papasakok dainos įrašymo procesą.

Šią dainą parašiau gal daugiau nei prieš metus. Įrašinėjau savo namuose, tačiau visas procesas link galutinio rezultato užtruko, nes vis kažką reikdavo pataisyti, pakeisti. Esu perfekcionistė, todėl mėgstu nušlifuoti darbus iki galo.

Dainos klipas nestandartinis ir ganėtinai netipiškas lietuviškajai muzikos padangei. Kas buvo jo idėjos sumanytojas?

Klipo idėja gimė gana netikėtai. Tiesą sakant ir žmones, su kuriais filmavomės Londone, atrodo, taip pat pasiuntė likimas. Juos sutikau visai netyčia, universitete “societies fair”, nors jie buvo atvažiavę ten su visiškai kitu projektu, nesusijusiu su muzika ar video filmavimu. 

Pradėjome šnekėti ir galiausiai priėjome prie muzikos - jie pasakė, kad filmuoja muzikinius video, apsikeitėme kontaktais. Galiausiai nusiuntėme vienas kitam savo darbus ir nusprendėme kartu sulipdyti kažką. O video idėja kilo pačiam režisieriui.

Angelou
Angelou
Asmeninio albumo nuotr.

Studijuoji užsienyje, esi kilusi iš Klaipėdos. Kur šiuo metu praleidi daugiausia laiko?

Dabar vasarą, kol dar esu Lietuvoje - dažniausiai būnu namie, užsidariusi prie mikrofono. Jei migruoju į kitus miestus, tai greičiausiai irgi dėl darbų, susijusių su muzika. 

Pati rašai ir kuri savo muziką. Iš kur kyla įkvėpimas bei kuri dalis šiame procese yra pati mėgstamiausia? Ar yra kažkoks laikas, kurio metu labiausiai užplūsta įkvėpimas kūrybai?

Pati mėgstamiausia dalis, ko gero, yra girdėti galutinį rezultatą. Tačiau, žinoma, man patinka ir pats procesas, nes tuo metu galiu visiškai užsimiršti apie viską aplinkui.  Darbingiausias laikas, kai labiausiai susikoncentruoju, ko gero, yra naktis. Tai mane kažkaip kitaip veikia nei koks kitas laiko tarpas paroje. 

Kada parašei pačią pirmą savo kūrybos dainą ir kaip kilo ta idėja?

Nuo mažų dienų visada kažka įrašinėdavau ir kurdavau. Tačiau toks rimtesnis darbas, kurį įrašinėjome su gyva grupe, buvo 16 metų. Tą dainą buvau parašiusi vienam artimam žmogui, tam tikra proga.

Angelou
Angelou
Asmeninio albumo nuotr.

Mėgstamiausia 90-ujų daina?

Blackstreet - No Diggity ft. Dr. Dre, Queen Pen.

Kokia spalva save apibūdintum kaip asmenybę?

Juoda arba balta.

Tavo erzinantis įprotis?

Esu greičiausiai nekantriausias žmogus pasaulyje.

Jei galėtum keliauti laiku, kur norėtum atsidurti?

Bent vienai dienai grįžčiau į 90-uosius.

Angelou
Angelou
Asmeninio albumo nuotr.

Įsimintiniausią paskutiniu metu girdėta frazė?

"Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future"

Jei įjungčiau tavo muzikos grotuvą, kokie 5 atlikėjai ar dainos būtų rodomi kaip neseniausiai klausyti?

Šiuo metu:

1.Tokimonsta - Realla feat. Anderson Paak (HWLS Remix)
2.Jai Paul - Jazmine
3.Jay Z - Lost one
4.J Cole - Apparently
5.Miguel - NWA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis