Modelių pasaulyje bręsta skandalas, susijęs su paauglėmis (FOTO)

Žmonės visame pasaulyje tiesiog ūžte ūžia. Žaibišku greičiu apskriejo žinia apie dar vieną keturiolikmetę, kuri buvo pasamdyta dirbti modeliu viename garsiausių mados namų - Dior.

Dar visai neseniai keturioliktą gimtadienį atšventusi šviesiaplaukė Sofia Mechetner jau pasirašė dviejų metų kontraktą su mados gigante Dior. Apie milžinišką sumą, kurią Sofia gavo pasirašiusi kontraktą, bet kuri keturiolikmetė gali tik pasvajoti.

Sofia Mechetner
Sofia Mechetner
Vida Press

Sofia Mechetner
Sofia Mechetner
Vida Press

Vis dėlto ne piniguose slypi esmė. Kol madų pasaulio atstovai aikčioja nuo būsimo supermodelio Sofios grožio, kiti yra kritiškesnės nuomonės. Praeitą savaitę visame pasaulyje aptarinėta jaunosios gražuolės, Johnny Deppo dukters Lily Rose Melody pikantiškų nuotraukų istorija sulaukė skandalingų atgarsių.

Lily Rose
Lily Rose
Vida Press

Štai jaunoji manekenės Cindy Crawford dukra  Kaia Gerber su modelių agentūra IMG kontraktą pasirašė būdama vos trylikos metų!

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Anot kritikų, jaunos paauglės nuotraukose ar ant podiumo yra paverčiamos suaugusių moterų grožio etalonu, nes joms yra parenkami vyresnėms moterims skirti drabužiai ir makiažas.

Kodėl paauglės modelių pasaulyje yra populiarios? Madų pasaulio žinovų teigimu, kadangi merginos dar neturi jokių moteriškų apvalumų, jos su bet kokiu drabužiu geba atrodyti elegantiškai. Matyt, tai ir žavi madų pasaulio valdovus.

Kritiškos nuomonės yra ir vyresnės manekenės, kurios taip pat pradėjo savo modelių karjerą jauname amžiuje. Pavyzdžiui, šešiolikos metų į modelių pasaulį žengusi Dunja Knezevic, matydama šiuo metu bręstantį paauglių modelių kultą, šiurpsta. 

Anot jos, ji pati, būdama paaugle, patyrė didelį spaudimą iš fotografų, kurie reikalaudavo Dunjos pozuoti nuotraukoms tokiomis pozomis, kurios jaunai merginai nėra deramos. Be to, Dunja, būdama paauglė, kentė ir nuo nervinės depresijos bei valgymo sutrikimų. Todėl šiuo metu buvusi manekenė aktyviai kovoja prieš paauglių buvimą mados industrijoje.

Beje, pačios Sofios istorija yra vadinama tikra Pelenės istorija, mat Sofia yra kilusi iš labai neturtingos šeimos. Sofios mama - į Izraelį emigravusi rusė, kuri sunkiai dirba, jog išlaikytų šeimą. Sofia pati tvarkosi namie, skalbia drabužius ir gamina valgyti. Viena vertus, kontrakto su modelių agentūra pasirašymas išgelbėja Sofia nuo skurdo, kita vertus - ar tikrai keturiolikmetei verta taip anksti atverti modelių pasaulio duris?

Kol visas pasaulis susiskaldęs į dvi dalis, belieka tik spėti, kas bus dar viena mergina, kuri iškils modelių pasaulyje būdama paauglė. Nors jaunosios merginos yra padažomos ir aprengiamos suaugusių moterų drabužiais, širdyje jos lieka paauglėmis. Joms nesvetimi nei pižamų vakarėliai su draugėmis, nei žaidimai parke. 

Kokia tavo nuomonė apie jaunąsias modeles - teigiama ar ne?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis