Selena Gomez vos per 4 mėnesius tapo neatpažįstama: dėl visko kaltas svoris (FOTO)

Vargšė Selenytė... Sunku ir įsivaizduoti, ką ji galvoja, jei nusprendžia paskaityti komentarus apie save internete. Šiuo metu jie negailestingi. Ir dėl šių apkalbų, kaip ir daugeliu atvejų, kaltas svoris.

Regis, Holivudas apsėstas kūno formų manijos, todėl pramogų pasauliu besidomintys akylai seka kiekvieną žvaigždžių priaugtą kilogramėlį. Atlikėja Selena Gomez visuomet buvo dėmesio centre, o ypač šiuo metu, kai ji yra priaugusi nemažai svorio.

Selena pasirodė vienoje filmų premjerų Los Andžele ir atsakinėjo į auditorijos klausimus. Įžymybė popietės renginiui pasirinko trumputę blizgučiais dekoruotą suknelę ir laisvą kreminio atspalvio megztinį.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Kamera, atlikėjos, deja, nemylėjo. Iš apačios nufotografuota Selena iš tiesų atrodė priaugusi ne keletą, o daugiau nei šešis kilogramus lyginant su tuo, kaip ji atrodė dar šių metų pabaigoje. Akyliausi pastebėjo ne tik daugelio merginų baubą - dvigubą pagurkliuką, bet ir celiulito užuomazgas ant kojų.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Nesitiki, jog Selena graužiasi dėl keletos priaugtų kilogramų, nes šiuo metu ji atrodo lygiai tokia pati laiminga, kaip ir buvo kadaise. Galbūt atlikėja paprasčiausiai atsipalaidavo ir laimę atrado ne kalorijų skaičiavime ir intensyviose sporto treniruotėse, o gebėjime mėgautis gyvenimu bei gardžiu maistu?

Kaip bebūtų, dėl Selenos daugeliui neramu. Jos svoris keičiasi lygiai taip pat greitai kaip diena veja naktį, o tokie pokyčiai nėra naudingi organizmui. Nebesuskaičiuotume, kiek kartų Selena buvo sulysusi it pagaliukas, o vėliau vėl neįtikėtinai greitai priaugusi kilogramų. Tikėkimės, jog Selena kada nors atras balansą šioje srityje...

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis