5 įžymybės, kurios negali viena į kitą žiūrėti (FOTO)

Scenos žmonės yra ne tik teatrališki, bet ir, pasirodo, labai karingi. Na, ne visi iš jų, tačiau konfliktai pramogų pasaulyje kyla neretai. Žvaigždėms nepatinka viena kitos kuriama muzika, išvaizda ar pasisakymai, o tada jau prasideda...

Kokios žvaigždės po kivirčų į viena kitos pusę negali pažvelgti? O gal kai kurios iš jų susitaikė? Viską sužinosi paskaičiusi apie garsiausius žvaigždžių konfliktus.

Kelly Osbourne ir Taylor Swift

Kartais atrodo, jog kai kurios įžymybės savo prigesusią žvaigždę bando įžiebti viešais įžeidimais apie kitas žvaigždes. Visai neseniai garsiojo muzikanto Osbourno dukra Kelly paneigė gandus, jog pavadino Taylor „netikra“ ir „apsimetele“. Kas ten žino, kas verda Kelly galvoje, tačiau jos kritiška nuomonė apie Taylor koncertus visada išliks gerbėjų atmintyje. Štai ką Kelly yra pasakiusi apie Taylor prieš keletą metų: „Taylor koncertuose nuolatos rėkia: „Ar jūs susirinkote čia dėl manęs?“. Man visuomet jai norisi ironiškai atšauti, jog žinoma, kad dėl tavęs. Juk tu princesė Taylor, kaip gi kitaip!“ Na, Kelly niekuomet nebuvo ta, kuri tyli kaip vandens prisėmusi, kai jai kažkas nepatinka. Tačiau ar nebus tai pavydas dėl to, jog Taylor tokia populiari?

Šios dvi žvaigždės gal ir nebūtų susikonfliktavusios, jei ne ilgas Amber liežuvis. Pasirodo, vienoje radijo laidoje Amber buvo paprašyta pakomentuoti Kylie ir jos draugo Tygos ryšius, o tai, ką atsakė Amber, Kylie labai papiktino. Amber radijo laidoje kalbėjo: „Kylie yra dar vaikas. Jai derėtų eiti miegoti jau devintą valandą vakare, o ne megzti ryšius su vaikinais. Tygai turėtų būti gėda dėl to“, - sakė ji. Na, nors Kylie dar tik 17, vis tik vaiku jos jau seniai niekas nebelaiko... O gal be reikalo?

Kylie Jenner ir Amber Rose
Kylie Jenner ir Amber Rose
Vida Press

Šios dvi žvaigždutės, prasilenkdamos pramogų pasaulio užkulisiuose, ko gero, net galėtų kibti viena kitai į plaukus. Taip atsiliepti apie Kendall nedrįso dar niekas! Skandalas kilo po to, kai Kendall savo Twitterio paskyroje užsiminė, jog kai kurie dalykai kartais galėtų eitis geriau, turėdama omenyje asmenines nesėkmes. Tai perskaičiusi Frances pakraupo ir išliejo savo pyktį viešai: „Kai kurie vaikai negali net švaraus vandens atsigerti, o tu skundiesi savo gyvenimu. Tu visiška kvailė“ , - pagiežos negailėjo Frances. Na, kaip žinia, Frances mama Courtney irgi nestokoja drąsos, todėl stebėtis tokiu Frances poelgiu būtų beprasmiška.

Kendall Jenner ir Frances Bean Cobain
Kendall Jenner ir Frances Bean Cobain
Vida Press

Oi, negražiai pasielgė garsusis reperis, oi, negražiai... Kivirčas kilo po to, kai Iggy paparacių buvo nufotografuota be lašelio makiažo viename JAV oro uostų. Gal nuotraukoje ji ir neatrodė pritrenkiančiai, bet Snoopo elgesys vis tiek buvo nepateisinamas. Jis viešai visam pasauliui paviešino įžeidžiančią Iggy memę. Visai nejuokinga, labiau graudu. Iggy visam pasauliui atšovė, jog juokinga, jog tokius dalykus daro žmogus, kuris per pramogų pasaulio vakarėlius prašo jos agentų, jog šie duotų leidimą Snoopui su ja nusifotografuoti. Laimei, šių dviejų žvaigždžių kivirčas buvo lengvai nuslopintas - jiedu susitaikė ir šiuo metu danties vienas ant kito negriežia.

Snoop Dogg ir Iggy Azalea
Snoop Dogg ir Iggy Azalea
Vida Press

Muzika yra tai, kas žmones suvienija, tačiau kartais ji gali sukelti tokius konfliktus, jog pasidaro net nejauku. Pamenate, neseniai rašėme apie žavingąjį Judo Lawo sūnelį, modelį Rafferty? Pasirodo, jis ne iš kelmo spirtas, mat nepabijo neigiamai atsiliepti apie vieną garsiausių pasaulio grupių „One Direction“. Rafferty viešai prisipažino, jog nesuvokia, kodėl tokie populiarūs yra „One Direction“ vaikinai. Anot jo, jie net patys nerašo muzikos, tad kaip jie gali vadintis gerais atlikėjais? O, kad Rafferty pirma pasidomėtų nei kalbėtų! Juk muzikantai patys sukūrė daugelį savo albumo „Four“ dainų... Kaip bebūtų, vienas prieš keturis Rafferty nepakovos.

Judo Lawo sūnus Rafferty ir „One Direction“
Judo Lawo sūnus Rafferty ir „One Direction“
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis