Garsi manekenė patyrė tai, ko bjauriausiame sapne nesapnavo (FOTO) (VIDEO)

Kai esi žvaigždė, sunkiai nuspėsi, ar eidamas duoti interviu į kokią nors televizijos laidą, nebūsi patrauktas per dantį ar įžeistas. Garsi manekenė Cara Delevingne (22), prieš sutikdama duoti interviu vienai užsienio laidai, net nenumanė, jog iš jos bus taip pasišaipyta.

Cara, kuri šiuo metu aktyviai dalyvauja filmo „Popieriniai miestai“ garsinime visame pasaulyje, sutiko duoti interviu rytinei laidai Good Morning Sacramento​.

Jau nuo pat pradžių laidą persekiojo nesėkmės. Laidos vedėjas du kartus iš eilės Carą pavadino Carla, tačiau tai dar būtų galima atleisti. Vis dėlto po to televizijos laidoje prasidėjo tikra sumaištis - į laidos vedėjų grubokus klausimus Cara mėgino atsakyti pasitelkdama humorą, tačiau negelbėjo ir tai.

Vienas reporteris net pavadino Carą stokojančia energijos ir šalta, tačiau kas gi nebūtų pavargęs po interviu dalijimo maratono? Be to, buvo ankstus rytas, todėl ne visi vos prabudę gali trykšti energija. Ko gero, tarp jų yra ir Cara.

Laidos reporteriai ironiškai Carai patarė numigti ir išgerti Red Bullio. Viską vainikavo vieno iš reporterių pasakymas: „Ji irgi buvo Taylor Swift klipe „Bad Blood“. Visi, ko gero, ją iš ten tik ir atsimena!“

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Cara Delevingne su Natu Wolffu
Cara Delevingne su Natu Wolffu
Vida Press

Visai nejuokinga ir neskanu. Cara oriai atlaikė įžeidimų pliūpsnį, tačiau pabaigoje jau ir pati pritrūko žodžių.

Kas ten žino, kokia musė buvo įkandusi laidos vedėjams, mat pasaulyje puikiai žinomas modelis tikrai nėra tas, su kuriuo būtų galima taip kalbėti. Kita vertus, gal ir Cara interviu metu nebuvo pati maloniausia pašnekovė?

Peržiūrėk laidos įrašą ir nuspręsk pati. Ar tau priimtinas toks žurnalistų elgesys?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis