Žvaigždžių skyrybos, dėl kurių verkia gerbėjai (FOTO)

Šiandien pasaulį apskriejo žinia, jog išsiskyrė kone tobula laikyta dainininkės Gwen Stefani ir jos vyro Gavin Rossdale šeima. Apie jų skyrybas paskaityk apačioje. Pamąstėme, jog visai smalsu būtų sužinoti apie kitas šiais metais pasaulį nustebinusias žvaigždžių skyrybas.

Vakar pasaulyje liūdėjo visi Gwen Stefani gerbėjai. Iš pažiūros graži, darni ir mylinti pora pasuko skirtingais keliais. Tris sūnelius turinti pora (jauniausiam - vos 17 mėnesių) viešai prisipažino, jog stengsis, kad jų sūnūs augtų darnoje bei toliau matytų gražios šeimos pavyzdį. Deja, abiems tėvams būnant atskirai... Kaip bebūtų, tokia naujiena liūdina, nes sausio mėnesį pora dar dalinosi romantiškomis nuotraukomis Instagrame iš bendros kelionės. Kol kas neaišku, kokia juoda katė perbėgo poros kelią. Šaltiniai kalba, jog tai tikrai negalėtų būti trečias asmuo, tačiau kaip yra iš tikrųjų, žino tik patys buvę įsimylėjeliai.

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdalas
Gwen Stefani ir Gavinas Rossdalas
Vida Press

Birželio mėnesį taip pat dužo tobula laikyta aktorių Jennifer Garner ir Beno Afflecko šeima. Liežuviai plaka, jog šeima išsiskyrė atsiradus trečiam asmeniui. Kol kas konkrečių žinių, kas tiesiogiai paskatino išsiskirti gražiąją porą, nėra. Beje, tai nebuvo lyg iš giedro dangaus nukritęs sprendimas. Aktoriai ilgai svarstė apie šeimos skyrybas, kurį laiką gyveno atskirai. Vis dėlto birželį buvo prieita prie išvados, jog jiems geriau gyventi atskirai. Aktoriai turi tris vaikus, todėl šiuo metu atsakingai sprendžia vaikų priežiūros klausimą. Gaila, kai išsiskiria tobulomis laikytos poros!

Jennifer Garner ir Benas Afflecas
Jennifer Garner ir Benas Afflecas
Vida Press

Tą patį mėnesį apie skyrybas paskelbė ne tiek ilgai kartu išbuvę, tačiau ne mažiau garsūs, ypač jaunimo aplinkoje, atlikėjas Nickas Jonas ir modelis Olivia Culpo. Dvejus metus draugavusi gražioji pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Faktai kalba patys už save - modeliui Oliviai skyrybos, ko gero, net buvo į naudą, mat ji pagaliau drįso įgyvendinti savo svajonę ir pozavo nuoga. Vis dėlto tik išsiskyrusi su atlikėju Olivia buvo liūdna. Žurnalistams ji pripažino, jog jos širdis dužo į tūkstančius šipulių. Vis dėlto šipulius jai pavyko susirinkti ir ji toliau gyvena pilnavertį gyvenimą.

Nickas Jonas ir Olivia Culpo
Nickas Jonas ir Olivia Culpo
Vida Press

Gražioji atlikėja Nicole Scherzinger visus romantikus nuvylė vasario mėnesį, kai pranešė apie savo skyrybas su Formulės 1 lenktynininku Lewisu Hamiltonu. Nors pora viešumoje visuomet spinduliavo meile ir aistra, tačiau jų septynerių metų draugystė nebuvo tobula. Pora nuolatos tai skyrėsi, tai vėl taikėsi, todėl jų išsiskyrimas pernelyg nenustebino. Priešingai, porai artimi žmonės, jog po skyrybų abiejų garsenybių gyvenime įsivyravo ramybė.

 Nicole Scherzinger ir Lewisas Hamiltonas
Nicole Scherzinger ir Lewisas Hamiltonas
Vida Press

Balandžio mėnesį visus šokiravo žinia apie aktorės Gwyneth Paltrow ir grupės Coldplay nario Chriso Martino skyrybas. Net dešimt metų kartu gyvenusi pora pasuko skirtingais keliais. Vis dėlto artimi poros draugai šneka, jog šie du žmonės nėra vienas kitam abejingi, mat dažnai yra matomi kartu vakarieniaujantys ar kitur smagiai leidžiantys laiką. Anot šaltinių, Gwynet vis dar mūvi vestuvinį žiedą. Visko gali būti, jog poros skyrybose dar nėra padėtas galutinis taškas. Jie abu yra linkę šnekėti ir analizuoti savo jausmus, tad kas ten žino - gal net prieis prie išvados, jog jiems verta oficialiai paskelbti apie savo santykių atnaujinimą?

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas
Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis