5 žvaigždės, kurios mokyklos laikais buvo atstumtos (FOTO)

Mokyklos laikai yra tie, kurie niekuomet neišdils iš atminties. Deja, kartais dėl vienokių ar kitokių priežasčių mokyklą suaugę žmonės mini tikrai ne geruoju. Pavyzdžiui, žvaigždės, kurios šiuo metu yra garsios visame pasaulyje, dabar jau viešai prisipažįsta - mokyklos laikai jiems buvo tikrai ne patys nuostabiausi...

Taylor Swift - niekuomet nebuvusi vakarėlyje

Ar gali patikėti, jog šiuo metu kone populiariausia pasaulio atlikėja, kviečiama į garsiausius pramogų renginius, mokyklos laikais buvo ta, kurios visi šalinosi? Pasirodo, Taylor buvo tikrų tikriausia moksliukė. Štai ką ji prisimina: „Prisimenu, sedėdavau penktadienį mokyklos suole ir girdėdavau, kaip klasiokai kalba apie penktadienį įvyksiantį vakarėlį. Jie sakydavo - visi yra pakviesti, išskyrus Taylor. Tiesa ta, jog aš pradėjau rašyti ir kurti dainas vien todėl, jog nuolatos jaučiausi vieniša“, - prisipažino Taylor. Džiugu, jog toks mokyklos laikais vykęs atstumimas Taylor nesužlugdė. Priešingai, padarė stipresne. Juk šiuo metu Taylor žavisi visas pasaulis!

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Charlize Theron - niekuomet neturėjusi vaikino

Nors šiuo metu Charlize yra laikoma talentinga aktore, kuri pelnė daugybę apdovanojimų už savo talentą, vis dėlto mokyklos laikais ji jautėsi skaudinama. Taip buvo todėl, jog vidurinėje ji niekuomet neturėjo vaikino! Pasirodo, Charlize ilgus metus buvo įsimylėjusi vieną vaikiną, kuris nekreipė į ją nė menkiausio dėmesio. „Aš buvau nematoma, man dėl to tiesiog plyšo širdis“, - dabar prisipažįsta aktorė. Kas galėjo pamanyti, jog gražuolė aktorė taip kentėjo nuo meilės...

Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press

Kristen Stewart - neturėjo bendros kalbos su bendraamžiais

„Saulėlydžio“ sagos žvaigždė, gražioji Kristen mokykloje jautėsi kaip svetimkūnis. Ne, ji nebuvo ta, iš kurios buvo žiauriai šaipomasi, tačiau ji pati nemėgo savo bendraamžių. Todėl kai ji pabaigė mokyklą, lengviau atsiduso. „Aš niekaip negalėjau susitapatinti su mano amžiaus vaikais. Visuomet išsiskyriau iš kitų. Tie vaikai buvo ganėtinai pašaipūs, erzindavo silpnesnius. Negalėjau pakęsti to, - pasakojo Kristen.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Jessica Alba - valgydavo seselės kabinete toliau nuo visų

Šiuo metu aktorei Jessicai Albai gali pavydėti kone kiekviena. Sėkminga karjera, nuostabus šeimyninis gyvenimas, įspūdinga išvaizda... Deja, ne visuomet Jessica jautėsi gerai. Mokykloje ji per pietų pertrauką skubėdavo į seselės kabinetą, kur valgydavo savo varganus pietus, pasislėpusi nuo kitų mergaičių. Iš Jessicos buvo tyčiojamasi dėl jos maišytos rasės ir dėl to, jog ši gyveno nepasiturinčioje šeimoje. „Aš niekuomet neturėjau gražių drabužių, neidavau į kavines kaip kitos mergaitės ir nepramogavau“, - pasakoja Jessica.

Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press

Zacas Efronas - nerimaudavo dėl savo berniukiškos išvaizdos

Nors dabar Zacas yra tituluojamas vienu iš patraukliausių pramogų pasaulio vaikinų, mokyklos metais jis nuolat jautėsi taip, lyg norėtų prasmegti į žemę. Visos jo baimės ir nerimas kilo iš to, jog Zacas ilgą laiką atrodė tarsi mažas berniukas. „Toli gražu nebuvau širdžių daužytojas. Buvau moksliukas, lankiau muzikos mokyklą, o tai tikrai nebuvo pats kiečiausias dalykas. Tarp savo bendraamžių - raumeningų, barzdą turinčių vaikinų aš atrodžiau tarsi vaikas. Tai mane vertė eiti iš proto. Labai greitai išstypau, tačiau teko daug ką iškęsti“, - sakė Zacas.

Zacas Efronas
Zacas Efronas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis