Žvaigždžių tatuiruotės : absurdiškos ar žavios? (FOTO)

Įžymybių tatuiruotės dažnai yra tos, kurių užsigeidžia visas likęs pasaulis. Peržvelk ir tu. Avokadas, liūtas, o gal vapsva paliks tau didžiausią įspūdį?

Miley Cyrus avokadas. Miley Cyrus ne kartą viešai prisipažino tiesiog dievinanti maistą, o viena iš jos mėgstamiausių vaisių yra avokadas. Būtent todėl Miley savo tatuiruotę dedikavo šiam karališkam vaisiui. Žalias avokadas puošia jos ranką. Instagrame ji pasidalino tatuiruotės nuotrauka ir užrašu: „Mielas avokade, aš tave taip myliu“

Miley avokado tatuiruotę rasi čia.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Edo Sheerano liūtas. Atlikėjo Edo Sheerano krūtinę dar visai neseniai papuošė milžiniška, spalvota liūto galva. Beje, ji dar nebaigta. Edas turės iškęsti nemažai skausmo, kol tatuiruotė bus baigta. Instagrame jis net pasirašė: „Pusiaukelėje ir... ouč“. Per kančias - į žvaigždes!

Edo liūto tatuiruotę rasi čia.

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
Vida Press

Kendall Jenner ir Hailey Baldwin draugystės tatuiruotės - skilusios širdutės. Dvi geros draugės Kendall ir Hailey savo draugystę nutarė paženklinti mažutėmis skilusiomis širdutėmis ant piršto - viena balta, kita raudona. Tik jos vienos žino, kodėl širdutės skilusios pusiau. Matyt, tai reiškia, jog šios dvi bestės maištauja prieš sistemą!

Hailey ir Kendall skilusias širdutes rasi čia.

 Kendall Jenner ir Hailey Baldwin
Kendall Jenner ir Hailey Baldwin
Vida Press

Caros Delevingne vapsva. Visą pasaulį sužavėjusi liūto tatuiruote ant piršto, Cara vėl užveisė ant rankų pirštų zoologijos sodą. Šį kartą jos pirštą papuošė mažytė vapsva. Regis, tai reiškia, jog Cara visam pasauliui demonstruoja - aš nieko nebijau.

Caros vapsvą išvysi čia.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Demi Lovato užrašas „Išlik stipri“. Tie, kas žino ganėtinai skaudžią Demi praeitį (kentėjimas nuo depresijos, valgymo sutrikimų), tuoj pat supras ir tatuiruotės esmę. Šis užrašas gana populiarus, p ant Demi abiejų rankų atrodo stilingai ir gražiai.

Demi užrašą išvysi čia.

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis