Pažiūrėk, kuri žvaigždė labiausiai nustebino įvaizdžio pokyčiais (FOTO)

Šią savaitę trys žvaigždės visą pasaulį sudrebino savo išvaizdos pokyčiais. Kas batus iškeitė į vaikščiojimą basomis, kas pasipuošė pilkais plaukais, o kas...susimažino krūtinę!

Ariele Winter ir jos sumažintos krūtys. „Modernios šeimos aktorė“, septyniolikmetė Ariele Winter prieš kelias dienas pripažino, jog pasidarė krūtinės mažinimo operaciją - iš F dydžio į D dydžio krūtinę. „Jaučiuosi kaip naujas žmogus“, - prisipažino Ariele. Pasirodo, milžiniškos krūtys jai didelio džiaugsmo tikrai neteikė, priešingai - nuo krūtų svorio jai visuomet skaudėdavo nugarą.

Ariele Winter ir jos pokyčiai
Ariele Winter ir jos pokyčiai
Fotolia nuotr.

Gigi Hadid ir jos basa mada. Vaikščioti basomis gal ir sveika, tačiau kai keliauji miesto gatvėmis, tai gali pasirodyti kiek keistoka. Būtent tokia - basa, palaidais plaukais Gigi buvo pastebėta vaikščiojanti gatve. Kas ten žino, kur Gigi pametė batus, tačiau niekas nepaneigs - net ir be batų Gigi atrodo įspūdingai.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Fotolia nuotr.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Fotolia nuotr.

Zayno Maliko pilkuma. Dar visai neseniai visas pasaulis skambėjo apie Zayno žalius it žolė plaukus, o dabar Zaynas pasipuošė „močiutiško“ atspalvio plaukais. Kas ten žino, gal jį paveikė skyrybos su sužadėtine Perrie Edwards, jog sumanė pakeisti įvaizdį? Tinka Zaynui pilki plaukai ar ne?

now it's grey 😜

A photo posted by niazkilam (@zaynmalik) on

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis