„Facebooko“ žvaigždė, natūralaus grožio ambasadorė lietuvė Patricija garsi ne vien grožiu (FOTO)

Iš Varėnos kilusi Patricija Mickutė socialiniame tinkle Facebook išgarsėjo tikrai ne akį traukiančiomis fotografijomis. Taip, mergina yra graži, tačiau jos koziris neapsiriboja vien natūraliu grožiu.

Šiuo metu Facebooke Patriciją seka jau virš dešimt tūkstančių sekėjų. Iš kur toks populiarumas? O ką ši mergina seka pati? Sužinosi paskaičiusi!

Patricija, Facebooke turi nemažai sekėjų. Kur tavo populiarumas, kodėl žmonės nori tave sekti?

Daug metų dainuoju ir prieš pora metų šeima davė mintį perdainuoti dainas ir kelti į "Facebook" socialinį tinklalapį. Pamąsčiau apie tai, nufilmavau ir įkėliau įrašą. Pirmosios dainos nesulaukė daug dėmesio, bet po kažkiek laiko ėmė augti sekėjų skaičius ir tai ėmė dar labiau mane skatinti. 

Patricija Mickutė
Patricija Mickutė
Asmeninio albumo nuotr.

Kokie žymūs Lietuvos ar pasaulio žmonės yra tavo sekamiausi - kieno nuotraukas, įrašus dažnai peržvelgi?

Seku labai daug žymių žmonių, tiek Lietuvos, tiek pasaulinio lygio žvaigždes. Labiausiai žaviuosi Beyonce, Rihanna, Ariana Grande. Kalbant apie žymius Lietuvos žmones, seku Agnės Jagelavičiūtės, Monikos Linkytės, komiko Manto Katlerio įrašus. Visuomet maloniai stebina vizažisčių Alinos Guess ir Militos Daikerytės darbai.

Esi natūralaus grožio panelė. Ką manai apie dirbtinį grožį - dirbtines blakstienas, plaukų priauginimą?

Dirbtinės blakstienos, nuoširdžiai sakau, yra tikrai gražu, bet tik tuomet, kai jos būna kuklios, neilgos. Plaukų priauginimas ar ilgalaikis makiažas man yra nepriimtina ir negražu. Visos norime būti gražios, tačiau nereikia persistengti. Natūralumas yra gražu, o kai mergina atrodo kaip barbė, tai jau nėra dailu...

Patricija Mickutė
Patricija Mickutė
Asmeninio albumo nuotr.

Kas tau yra graži panelė?

Graži panelė turi būti tiek išvaizdi, tiek ir turėti gražų, „nesupuvusį“ vidų. Graži panelė yra ta, kuri yra protinga ir mėgsta kalbėti apie dalykus, kurie priverčia susimąstyti.

Patricija Mickutė
Patricija Mickutė
Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis