Mados blogerė lietuvė Gabrielė - išskirtinių bruožų mergina, kuriai veriasi didžiausių mados kompanijų durys (FOTO)

Lietuvės Gabrielės Gzimailaitės, kuri šiuo metu gyvena Londone, nesumaišysi su niekuo. Išskirtiniai veido bruožai, nepriekaištingas stilius ir įspūdinga darbo vieta - vienintelė visoje Didžiojoje Britanijoje esanti dizainerio Karlo Lagerfeldo parduotuvė.

Mergina jau keturis metus aktyviai rašo savo mados ir stiliaus blogą, todėl tikroms fashionistoms ji yra puikiai žinomas veidas. Su stiliaus garbintoja kalbamės apie išskirtinį Gabrielės gyvenimo būdą ir grožį.  O besiruošiančios rugsėjo pirmajai, sukluskite! Gabrielė turi šaunių patarimų.

Gabriele, papasakok, ką šiuo metu veiki gyvenime?

Šiuo metu dirbu drabužių parduotuvėje, rašau mados ir stiliaus blogą bei mokausi. Tik šiuo metu nuo mokslų ilsiuosi, o nuo spalio mėnesio pradėsiu savo paskutinius metus universitete.

Kuo tavo veikla siejasi su dizaineriu Karlu Lagerfeldu?

Dirbu vienintelėje jo parduotuvėje visoje Didžiojoje Britanijoje. Esu tik pardavėja, bet kompanija labai džiaugiasi, jog rašau blogą ir esu aktyvi socialiniuose tinkluose. Kompanija dažnai socialiniame tinkle skelbia mano nuotraukas, o rudenį su ja dirbsiu per žymiąją Vogue Fashion Night.

Gabrielė Gzimailaitė Karlo Lagerfeldo parduotuvėje
Gabrielė Gzimailaitė Karlo Lagerfeldo parduotuvėje
Asmeninio albumo nuotr.

Esi mergina, neabejinga madai ir stiliui. Iš kur semiesi idėjų, kas tavo įkvėpimas?

Visko semiuosi iš interneto platybių ir gatvės. Peržiūrėdama kitų fashionistų internetinius puslapius dažnai atrandu kažką, kas man patinka ir suderinu tai su savo stiliumi. Stengiuosi nebūti nuobodi ir jokiu būdu nekopijuoti kitų. Gyvenu Londone, o ten matau tiek stilingų žmonių! Labai mėgstu keliauti, todėl ir iš kelionių parsivežu naujų idėjų.

Gabrielės Gzimailaitės gyvenimo akimirkos
Gabrielės Gzimailaitės gyvenimo akimirkos
Asmeninio albumo nuotr.

Esi mados blogerė. Kaip kilo mintis ja tapti?

Tai prasidėjo seniai, prieš 4 metus. Sekiau vieną norvegę blogerę, kuri keldavo savo derinius į internetinį puslapį ir sumaniau, jog man irgi reikia pabandyti. Tuo metu studijavau fotografiją, nemažai fotografuodavau, tačiau tai daugiau buvo nuotraukos iš mano kasdieninio gyvenimo. Tik vėliau susidomėjau mada ir tai tapo mano pagrindine veikla. Šiuo metu net dalyvauju konkurse, skirtame laimėti kelionę į New Yorko mados savaitę ir labai tikiuosi laimėti, tai mano svajonė!

Turi nemažai sekėjų tiek Facebooke, tiek Instagrame. Kaip manai, ar būtent išskirtinis tavo stilius didina jų skaičių?

Ne viskas buvo taip, kaip yra dabar. Kai įkūriau blogą, dar nežinojau, jog iš jo galima uždirbti pinigus. Po truputį pradėjau judėti į priekį ir štai dabar turiu tikrai nemažai sekėjų. Dažnai mane giria, jog esu įdomus žmogus, skiriuosi nuo kitų. Net ne savo stiliumi, o asmenybe ir charakteriu. Kompanijos, su kuriomis dirbu, visada pagiria mane už kokybiškas nuotraukas.

Gabrielė Gzimailaitė
Gabrielė Gzimailaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Kokį stiliaus derinuką rekomenduotum panelei rugsėjo pirmajai dienai mokykloje ar universitete?

Ne itin gerai žinau, ką merginos moksleivės dėvi per rugsėjo pirmosios šventę Lietuvoje, bet patarčiau per daug nesipuošti. Juk tai ne kokios išleistuvės! Kažkas paprasto, pavyzdžiui, sijonas ir palaidinė būtų kaip tik. O keliaujant į universitetą patarčiau rinktis kažką patogaus - džinsai, marškinėliai, aulinukai su kulnu ir odinė striukė.

Gabrielė Gzimailaitė
Gabrielė Gzimailaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Ar daug dėmesio skiri savo pačios išvaizdai – ilgai renkiesi, ką apsirengti, daraisi makiažą?

Dažniausiai keliuosi vieną valandą prieš išeidama iš namų. Apie 15 - 20 minučių darausi makiažą ir tik vėliau nusprendžiu, kokį drabužių derinį norėčiau rinktis. Nesu linkusi iš vakaro rinktis drabužių - juk niekada negali žinoti, kokia ryte bus tavo nuotaika ir kaip norėsi apsirengti.

Ką pavadintum stilinga panele – ar būtina sekti naujausias mados tendencijas, jog būtum madinga?

Stilinga panelė yra ta, kuri žino, kaip suderinti drabužius ir moka atsirinkti juos pagal savo figūros tipą. Tendencijų stilinga panelė nesivaiko, o tuo labiau neperka vien brangių dizainerių drabužių, juk stilingų drabužių galima atrasti ir dėvėtų drabužių parduotuvėse. 

Gabrielė Gzimailaitė
Gabrielė Gzimailaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis