Lietuvos „Facebook“ žvaigždė, gražuolė Vaida internetą pavergė ypatingu dalyku (FOTO)

Kaip reikia išgarsėti Facebooke? Gražiomis nuotraukomis, juokingais vaizdo įrašais ar išmintingais pasakymais? Facebooke net 13 tūkstančių sekėjų turinti Vaida Mac'erenkaitė turi atsakymą ir jis labai paprastas - daryti tai, kas tuo metu yra „ant bangos“.

Taigi, sekėjų armijos dydis priklauso ir nuo sėkmės, ir nuo darbo. Vis dėlto Vaida tikina, jog geriausiai sekasi, kai viską darai iš širdies. O ji tai ir daro - kuria jausmingas dainas, tačiau su dainavimu savo ateities nesieja. Kas ji bus ateityje? Paskaityk!

Vaida, turi nemažai sekėjų Facebooko tinkle. Kur tavo paslaptis?

Taip tikrai, nemažai jų susikaupė per šiuos dvejus metus. Neturiu jokios ypatingos paslapties, tiesiog visus dvejus metus dariau tai, kas buvo ant bangos.

 Vaida Mac'erenkaitė
Vaida Mac'erenkaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Papasakok, kaip tavo gyvenimas siejasi su dainavimu.

Su dainavimu mano gyvenimas visiškai nesisieja, aš tiesiog kuriu jausmingas dainas, o norėdama jas perteikti kitiems, sudainuoju. Su dainavimu savo gyvenimo nesieju, tegul dainuoja tie, kurie turi tam talentą.

Ar esi ta, kurią gatvėje atpažįsta, sveikinasi?

Ir taip, ir ne. Būna atpažįsta, tada prieina, nusifotografuoja, ar paprasčiausiai pasilabina. Internetas galingas ginklas, tik juo reikia mokėti naudotis.

 Vaida Mac'erenkaitė
Vaida Mac'erenkaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Facebooko nuotraukų matyti, jog mėgsti romantiką, gražius vaizdus. Ar tai tave įkvėpia?

Man patinka romantika, bet niekada ja nesiremčiau savo kūryboje. Labiau dievinu tikrus jausmus, tai nuo ko žmonės bando pabėgti, pavyzdžiui, liūdesį ir skausmą. Visada galvojau ir galvosiu, kad tikrieji jausmai slepiasi žmogaus viduje.

 Vaida Mac'erenkaitė
Vaida Mac'erenkaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Ar mėgsti grožio procedūras?

Blakstienas pradėjau dažyti eidama į 7 klasę. Iki šiol dažausi tik blakstienas, kartais akis paryškinu juodu akių pieštuku ir nieko daugiau. Nemėgstu itin ryškaus makiažo.

Kokie tavo ateities planai, ką planuoji daryti po mokyklos baigimo?

Planai planeliai... Žinoma, bandysiu patekti į LMTA (Lietuvos muzikos ir teatro akademija ), nes tai mano didžiausia svajonė - tapti aktore. Na, o jei nepasiseks, labai nenusiminsiu, nes pasiduoti nežadu. Savo tikslų sieksiu ir užsienyje, bet savoje šalyje tai daryti būtų smagiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis