5 įžymybės, kurios iš vargšų tapo turtuoliais (FOTO)

Dažnai paprasti žmonės pavydi įžymybėms jų prabangaus gyvenimo - gražių drabužių, ištaigingų namų ar naujausio modelio mašinų. Tačiau po prabangos kauke slypi skurdi, kiekvieną centą privertusi skaičiuoti praeitis. Kurios įžymybės, dabar garbinamos, kadaise kentė didžiulį nepriteklių? Kai kurios net miegojo gatvėje...

Leonardas DiCaprio. Garsiausias pasaulio aktorius užaugo tikrai ne kaip inkstas taukuose. Jis augo baisiame, pilname nusikaltimų ir baisių nutikimų rajone Los Andžele. Jį nuolat supo prostitucija ir narkotikų prekyba, o jo šeima tikrai nebuvo ta, kuri jį apsaugotų nuo gyvenimo baisybių. Galbūt todėl Leonardas ir užaugo tokių plačių, filantropiškų pažiūrų, todėl geidžia padėti tiems, kurie sunkiai gyvena. Matyt, jo jaunystės skurdas padarė įtaką ir jo asmenybei - ne bet kas suvaidintų tokius jautrius, atidumo reikalaujančius vaidmenis.

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Vida Press

Milžinišku greičiu šovęs į pramogų pasaulio olimpą atlikėjas Edas kadaise buvo... benamis! Na, gal ne visiškai beviltiškas, tačiau jam ne kartą teko miegoti gatvėje. Vienas įsimintiausių Edo miegojimo gatvėje prisiminimų - miegojimas priešais garsiuosius Bekingemo rūmus. Edas net dvejus metus neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, o ką jau kalbėti apie pinigus. Jo kišenėje nuolatos švilpaudavo vėjai, o ir valgydavo jis vieną kartą per dieną, mat neturėjo galimybės normaliai maitintis. Ir kas galėjo pamanyti, jog šiuo metu Edas miegos brangiausiuose viešbučiuose ir valgys gurmaniškus omarus?

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
Vida Press

Nors Justinas šiuo metu yra tituluojamas vienu iš daugiausiai uždirbančių atlikėjų visame pasaulyje, jo vaikystė ir paauglystė buvo labai skurdi. Justino tėvai buvo išsiskyrę, todėl jis užaugo su motina ir senele. Jos abi stengėsi Justiną išauginti kuo geriau, tačiau pinigų šeimoje niekuomet nebuvo daug. Prisiminęs savo vaikystę Justinas sako, jog dabartinis jo gyvenimas yra tiesiog palaimintas. Kai išpopuliarėjo, Justinas iš karto pradėjo remti savo šeimą piniginėmis sumomis.

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press

Taip, taip, eks saldžioji porelė Selena Gomez ir Justinas Bieberis savo skurdžioje vaikystėje net nebūtų pagalvoję, jog kada nors romantiškai leis laiką prabangiausiose restoranuose. Selena taip pat kilo iš neturtingos šeimos. Jos motina Seleną pagimdė vos šešiolikos ir augino Seleną pati viena, todėl Selenos vaikystė buvo itin skurdi. Selena pati prisimena, kaip šeimai trūko pinigų, mat važiuodami greitkeliu jie sustodavo net septynis kartus dėl to, jog vis pritrūkdavo degalų. Anot Selenos, ji dažniausiai valgydavo makaronus su sūriu, nes tai buvo vienas iš pigiausių maisto produktų. Pati Selena prisipažįsta, jog ne kartą buvo pamąsčiusi, kad šviesos tunelio gale nebeišvys niekuomet.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Dabartinę Nicky galima pavadinti tikra pramogų pasaulio žuvimi - ji ne tik dainuoja, bet ir kuria savo milžinišką verslo imperiją. Vis dėlto pati Nicky pripažįsta, jog tai, ką ji turi dabar - didžiulių pastangų rezultas. Ji vaikystę leido labai skurdžiai ir visuomet jautė nepriteklių. Tai jos niekada netenkino, nes Nicky visuomet žinojo, jog nori gyventi geriau ir turtingiau. Ji sako, jog nuolat jautėsi apgailėtinai, būdama skurdi, todėl tai mane milžinišku greičiu motyvavo ją siekti geresnio gyvenimo. Ji, ko gero, ir toliau sieks finansinių aukštumų, tik ar neužvaldys jos godumas?

Nicky Minaj
Nicky Minaj
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis