Selena Gomez prisipažino tai, kas apstulbino visą pasaulį (FOTO)

Atlikėjos Selenos Gomez (23) gyvenimas yra nuolat aptarinėjimas ir stebimas pro padidinamąjį stiklą. Vis dėl to tai, kas susiję su santykiais, meile ir jausmais, plika akimi taip lengvai nepastebėsi, kaip, pavyzdžiui, figūros pokyčių.

Selena šią savaitę pasauliui paatviravo apie savo santykius su vaikinais. Nors daugybę laiko ji buvo tapatinama su Justinu Bieberiu (neišskiriamoji Jelena...), Selena viešai pripažino, jog yra pasirengusi iš naujo įsimylėti.

Maža to, pasirodo, ji su kažkuo jau susitikinėja! Kas tai per vaikinas, kol kas Selena nėra linkusi atskleisti, tačiau visai gali būti, jog jau greitai ją išvysime su nauja simpatija.

Tačiau vieną faktą Selena atskleidė visu gražumu... Pasirodo, kai ji kūrė pirmus savo santykius su atlikėju Nicku Jonu, tuo metu porelę jungė... nekaltybės žiedai! Šie unikalūs ir šiuolaikiniame pasaulyje retai kur regimi žiedai išsiskiria tuo, jog juos nešiojant privalu išsaugoti nekaltybę iki vestuvių.

Žinoma, kai Selenos ir Nicko santykiai žlugo, jie abu žiedus nusiemė, tačiau vis dėlto... Juk keista būtų su vaikinu sudaryti tokią „žiedų sąjungą“?

Kaip bebūtų, Selena, baigdama postringauti apie savo santykius, viešai išgyrė savo ir dainininkės Taylor Swift ryšį. Anot Selenos, Taylor yra ta, kuri visomis aplinkybėmis palaiko Seleną - ypač, kai ji išgyvena dramas su vaikinais. Geriausia draugė padės visada!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Nickas Jonas
Nickas Jonas
Vida Press

Selena Gomez ir Taylor Swift
Selena Gomez ir Taylor Swift
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis