Populiarėjanti gražuolė Greta Matiukaitė mados olimpą užkariauja drąsa ir išskirtine išvaizda (FOTO)

Vis labiau populiarėjantis lietuvos modelis Greta Matiukaitė (21) spinduliuoja energija, optimizmu ir charizma. Ji ir pati pripažįsta - vien gražios išvaizdos modeliui nepakanka. Juk nuo ankstyvos paauglystės po svečius kraštus keliaujanti mergina privalo būti drąsi bei žinanti, ko nori iš gyvenimo.

Regis, Gretai tai daryti kol kas puikiai sekasi - mergina aiškiai žino, ko trokšta gyvenime ir savo ryžtingai siekia savo tikslų. Jos gyvenimo krepšelyje - daugybė kelionių, fotosesijų, pažinčių su įtakingais žmonėmis.

Vis dėlto labiausiai merginos širdis džiaugiasi grįžus namo - pas mylimą šeimą. Paskaityk nuoširdų ir atvirą pokalbį su Greta!

Esi profesionalus modelis. Ar daug pastangų įdedi prižiūrėdama savo išvaizdą?

Meluočiau jei teigčiau, kad tik pramerkusi ryte akis atrodau kaip iš viršelio nulipusi. Protinga mergina niekad sau neleis atrodyti negražiai. Save mylėti ir prižiūrėti yra būtina. Tuo labiau, kai esi modelis, juk tai nėra tik darbas, o gyvenimo būdas. Bent vieną dieną per savaitę skiriu savęs pasilepinimui – aplankau įvairių sričių profesionalus: kirpėjus, masažistus, kosmetologus ir pan.

Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.

Keliauji po pasaulį. Kokios šalys tau paliko didžiausią įspūdį?

Šiuo metu gyvenu Tailande. Daugiausiai laiko praleidžiu Bankoke. Ši tauta man paliko didžiausią įspūdį. Vieną dieną glostai tigrus, kitą dieną slepiesi nuo teroristinių išpuolių, dar kitą vakarieniauji prabangiam restorane. Taip pat šalis stebina savo kontrastais: vienoje gatvės pusėje įspūdingi dangoraižiai, kitoje lūšnynai, nukalti iš lentų, kuriuos vietiniai vadina savo namais. Nors šalis yra skurdi, žaviausia, kad žmonės spinduliuoja pozityvumu ir dosnumu.

Greta Matiukaitė
Greta Matiukaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Ar norint išlaikyti tobulą figūrą tau reikia sportuoti, atsisakyti kokių nors maisto produktų?

Norint pasiekti, o svarbiausia išlaikyti tobulas formas, būtinas tam šioks toks įdirbis. Gyvenime nesilaikiau jokių dietų ir nemanau, jog sugebėčiau, nes man skanus ir kokybiškas maistas yra malonumas. Dievinu itališką virtuvę, kadangi Milanas mano antri namai, tai ten teko išmokti ir suprasti, jog maisto gaminimas ir net gi valgymas yra tam tikras menas.

Juk tavo organizmas ne šiukšliadėžė, turi tiksliai žinoti ką valgai ir kaip tai daryti. Žinoma, nereikia pamiršti ir sporto, kadangi dažnai keliauju, sunku laikytis griežto treniruočių plano, bet bent tris kartus per savaitę aplankau sporto klubą ir baseiną.

Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.

Kaip manai, ar kiekviena graži mergina gali būti modelis?

Kiekviena graži mergina gali tapti modeliu, bet juo būti - ne. Kaip jau minėjau prieš tai, tai nėra tik darbas, tai gyvenimo būdas. Nuolatinės kelionės tave atitolina nuo namų, išveda iš komforto zonos. Niekam ne paslaptis, jog modelio karjera prasideda nuo paauglystės. Mergina turi būti savarankiška, drąsi, žinanti, ko nori, komunikabili, o svarbiausia, nepaisant situacijos, nepamiršti šypsotis.

Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.
Robert Mishkos nuotr.

Ar iškyla kokių nors sunkumų dirbant modelių darbą?

Ko gero, išskirčiau pagrindinį modelio karjeros trūkumą, nors ironiška, jog tuo pačiu metu tai pagrindinė šio darbo privilegija – nuolatinis keliavimas. Kartais nespėji net išsikrauti lagamino, o jau turi kelti sparnus į kitą pasaulio kraštą. Nelieka tiek laiko šeimai ir artimiems draugams, kiek norėčiau jiems skirti.

Žinoma, kiekviena nauja šalis palieka savo žymę: naujos pažintys, nauji nuotykiai, nauji draugai, bet visi jie labai geitai ateina ir išeina. Reikia mokėti branginti savo artimiausius žmones, ir jų nepamiršti. Kai dažnai keičiu gyvenamąsias vietas, kartais net pajuokauju, jog nebežinau, kur mano namai. Esu labai laiminga, kad turiu nuostabią mamą, kuri yra mano geriausia draugė ir didžiausia atrama.

Greta Matiukaitė
Greta Matiukaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Kur įsivaizduoji save po penkių metų?

Turiu aiškią ateities viziją ir tiksliai žinau, ko noriu. Nesu linkusi apie tai šnekėti ir visko atskleisti, bet galiu drąsiai teigti, jos šiuo metu einu teisingu keliu. Būtent dar penkis metus noriu sau leisti atsiduoti impulsyviems instinktams, aplankyti kuo daugiau šalių, patirti naujų nuotykių. Esu spontaniškas žmogus ir kol tai galiu sau leisti, noriu tuo mėgautis.

Greta Matiukaitė
Greta Matiukaitė
Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis