„YouTube“ ošia: garsiausia internetinė porelė susituokė taip, kaip svajoja daugelis (FOTO)

Žmonės visame pasaulyje yra pasidalinę į dvi stovyklas. Vieni teigia, jog visagalis internetas meilei trukdo, o kiti sako, jog internetas žmones suveda ir padeda palaikyti ryšius. Regis, garsiausių pasaulio vlogerių atveju, už savo laimę jie turėtų būti dėkingi būtent internetui.

„YouTube“ sensacijos - grožio vlogerė Tanya Burr ir vlogerių bendruomenės Style Hau narys Jimas Chapmanas visai neseniai atšoko savo tobulas ir nevirtualias vestuves!

Viskas vyko romantiškoje, atokioje nuo žiniasklaidos dėmesio vietoje. Įsimylėjeliai pasirinko tuoktuves gryname ore, o vestuvių fotosesiją jaunieji suplanavo gražiame, vaizdingame senovinės pilies peizaže.

Įspūdingąją Tanyos ir Jimo vestuvių nuotrauką rasi čia.

Vestuvės buvo slaptos, todėl į jas buvo pakviesti tik artimiausi Tanyai ir Jimui žmonės. Beje, buvo juokaujama, jog į vestuves susirinko visas socialinių tinklų asų būrys, mat tiek viena iš jaunosios pamergių, tiek dar keli svečiai buvo „YouTube“ kanalo vlogeriai.

Daugiau nei du milijonus sekėjų „YouTube“ turinti Tanya vetuvėms rinkosi kuklią, tačiau įspūdingai žemę velkančia lengvo audinio suknelę. Visiems smalsu buvo išvysti jaunosios makiažą, kuris, beje, nebuvo itin ryškus ir puikiai derėjo prie Tanyos vestuvinio apdaro ansamblio.

Lygiai prieš 8 metus viename vakarėlyje susipažinę vlogeriai, nors dar būdami paaugliai, stipriai įsimylėjo vienas kitą ir nepaleidžia iki šių dienų. Pirmoji savo veiklą „YouTube“ kanale pradėjo Tanya, o vėliau prie jos prisijungė ir mylimasis.

Juos sieja ne tik bendra veikla internetinėje erdvėje, bet ir bendras humoro bei stiliaus jausmas. Tik pažiūrėk, kaip dailiai susiderinę aprangas jie pasirodo viešuose renginiuose. Belieka tik pasveikinti jaunuosius ir palinkėti sėkmės tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime!

Vida Press

Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Vida Press

Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Vida Press

Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Tanya Burr ir Jimas Chapmanas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis