SVEIKATINGUMO dienoraštis: sulieknėti Deimantę vertė netobulumai po krūtine (FOTO)

Nuo šiol kiekvieną antradienį panele.lt ieškok sveikatingumo ir lieknėjimo dienoraščio, kurį rašo Deimantė, pasiryžusi pagražinti išvaizdą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Sveikos, panelės! Mano vardas Deimantė, šiuo metu gyvenu Dubline. Esu ta, kuri myli gyvenimą, sportą, sveikatą, grožį ir savo mamą!

Sveika mityba ir sportas - mano gyvenimo būdas. Laisvalaikį mėgstu leisti aktyviai, valgau ir tikrai nebadauju, geriu močiutės rinktų žolelių arbatas, vengiu apdoroto maisto. Dievinu bėgti krosą, minti dviratį, lankausi sporto klube, dievinu banglentes, kovos menus ir jogą. Mano tikslas yra padaryti sportą ir sveiką mitybą savo gyvenimo tikslu.

Iš tiesų, kelis metus užtrukau atrasti save, o svarbiausia - atsisakyti blogų įpročių, tokių kaip naktiniai valgymai. Šiuo metu bandau derinti maisto produktus, valgymų laikus ir intervalus tarp valgymų. Iš tiesų, turėjau nemažą riebalų sluoksnį, iš karto po krūtine - man tai labai nepatiko, bet jis vis netirpo... Tik kai pradėjau sportuoti ir nebevagyti prieš miegą - riebaliukai beveik ištirpo per du mėnesius!

Asmeninio albumo nuotr.

Pirmajame savo įraše apie viską - glaustai ir trumpai. Viską, ką aprašau, darau dėl savęs. Mano kūnui tai tinka, tačiau nepamirškite - kiekviena esame skirtingos, todėl, panelės, lipkite mažais laipteliais tikslo link ir nepamirškite didžiuotis savimi!

Tad koks yra mano dienos sveikatingumo planas?

6 val. ryto - šilto vandens stiklinė su šviežiai spaustomis citrinų sultimis. Tuomet seka sportas.

Vėliau - pusryčiai. Tai dažnai būna košė be sviesto ir pieno. Verdu ją vandenyje, dažnai su razinomis. Patarimas! Įsimeskite į košę sėklų, riešutų ar uogų.

Ką valgau darbe?

Pietūs: dažnai tai virtos pupelės, daug įvairių daržovių (aliejaus, druskos nededu, nebent citrinos sulčių). Kartais po to norisi vaisiaus. Beje, tai tik vienas iš pietų pavyzdžių, ingridientai nuolat kinta.

Po darbo dar turiu daug energijos, tad kopiu i kalną, važiuoju dviračiu, einu į sporto klubą - kažką veikiu, bet tie laikai, kai sedėdavau namie ir vakarais kažką valgydavau – praeityje.

Vakarienė (ne vėliau nei 3- 4 val prieš miegą) - orkaiteje keptos bulvės (be riebalų), pupelės, daržovės, salotos, brokoliai.

Užkandžiams nuolat turiu su savimi riešutų, bananą, obuolį, apelsiną. Geriu močiutės rinktų žolelių arbatą, vandenį. Kartais susiplaku sveiką kokteilį - jis man padeda tobulinti kūno formas.

Deimantės užkandžiai
Deimantės užkandžiai
Asmeninio albumo nuotr.

Ką kadaise dariau blogai?

Pakankamai nepavalgydavau dienos metu, todėl valgydavau prieš miegą, o miegodama virškindavau maistą.

Valgydavau per riebiai. Nedarydavau intervalų tarp maisto.

Ką darau dabar?

Mėgstu išmėginti naujus dalykus. Pavyzdžiui, šį savaitgalį atsidūriau viename Airijos magiškame kampelyje prie vandenyno. Sligo vietovė sužavėjo vaizdais. Išmėginau Jiu Jitsu kovos meną, atsipalaidavau jūros dumblių voniose ir plaukiojau banglentėmis. Tikrai pakartočiau tai!

Deimantė
Deimantė
Asmeninio albumo nuotr.

Na ką, lekiu pabėgioti. Iki greito, panelės! Sveikos gyvensenos patarimais dalinuose Facebooko puslapyje Diamond phenomenal, todėl jei norite ko paklausti, rašykite!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis