Selenos Gomez žodžiai apie jos svorį įstrigs ne vienai (FOTO)

Atlikėja Selena Gomez yra viena tų, kurios kūno pokyčiai yra kone labiausiai aptarinėjami visame pasaulyje. Gal iš šalies tai atrodo natūralu - tiesiog Selena yra viena tų, kuri greitai priauga ir vėl numeta svorio, tačiau ar kada pamąstėme, kaip ji jaučiasi iš tiesų?

Selena niekuomet pernelyg neatviraudavo apie savo svorį, tačiau naujausiame interviu ji drąsiai prisipažino apie tai, kas yra susiję su jos svoriu.

Dainininkė neslėpė, jog tikrai nėra manekeniškų standartų ir niekuomet negalėtų žygiuoti podiumu. Tiesiog ji yra moterišiškesnės figūros, tačiau tai tikrai nesutrukdo jai gyventi laimingos merginos gyvenimo.

„Merginos privalo save mylėti tokios, kokios yra. Jei jos priims save, tuomet ir likęs pasaulis jas priims", - nuoširdžiai kalbėjo Selena.

Selena prisipažino, jog kažkada buvo metas, kai ji grauždavo save dėl kiekvieno praiugto kilogramo, tačiau ji išmoko mylėti save. „Aš noriu valgyti mėsainį be graužaties, jog kažkas tai pakomentuos ar pasišaipys dėl to. Jei norėčiau būti liekna kaip nendrė, privalėčiau badauti, tačiau neketinu to daryti. Esu sveika, laiminga ir džiaugiuosi savo kūnu“, - teigė atlikėja.

Iš tiesų, Selena - viena gražiausių šiuolaikinių atlikėjų, kuriai vienas kitas papildomas kilogramas niekuomet nebuvo problema. Ji, net ir priaugusi kiek svorio, visuomet atrodo nuostabiai. Jokių kilogramų jai mesti nereikia, nors šiuo metu atlikėja yra kiek sulieknėjusi.

Visos merginos turėtų imti pavyzdį iš Selenos ir mokytis mylėti savo kūną tokį, kokį davė gamta!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis