„Facebooko“ merginų numylėtinis Dominykas: ar gražuoliams gyventi iš tiesų lengviau? (FOTO)

Sako, Lietuva - gražių žmonių kraštas. Tai, jog vilnietis Dominykas Kuzne yra simpatiškas, nepraslįsta pro akis nė vienai lietuvaitei. Tačiau ne grožis lėmė jo pasisekimą socialiniame tinkle - ko gero, Dominykas yra gimęs po laiminga žvaigžde, mat įžymybe tapo per... 1 naktį!

Savo sėkmės istorija ir gyvenimo subtilybėmis jis dalinasi su PANELĖS skaitytojomis.

Papasakok, kaip užauginai tokį didelį sekėjų skaičių Facebooke – net 18 tūkst.?

Galima sakyti, mane užaugino Youtube – viskas prasidėjo, kai šešiolikos metų nusprendžiau kurti muziką ir savo pirmą dainą patalpinau šiame tinkle. Kitą dieną prisijungiau prie Facebooko ir apstulbau – mane kvietė draugauti daugybė žmonių, susilaukiau daug peržiūrų ir net žurnalistų dėmesio. Nuo to laiko ir susimąsčiau, jog reikėtų didinti sekėjų skaičių.

Ar sekėjų skaičius tau kažką reiškia, pamalonina širdį?

Man malonu matyti, jog sekėjų skaičius didėja. Tu matai, ar žmonėms vis dar rūpi ir ar jie domisi tavimi. Jei taip, tuomet atsiranda dar didesnė motyvacija stengtis ir tobulėti. Net ir gatvėje gana dažnai mane atpažįsta bei sveikinasi.

Esi modelis. Ar tiesa, jog gražiam vaikinui savo tikslų siekti yra kur kas lengviau?

Iš tiesų taip. Kiekvienas vaikinas turėtų save prisižiūrėti, nes privalumas yra būti susitvarkiusiam. Manau, jog visada reikia būti pasiruošusiam bet kam. Jei nesistengsi dėl savo išvaizdos, nemanau, jog susilauksi dėmesio, kurio trokšti.

Dominykas Kuzne
Dominykas Kuzne
Asmeninio albumo nuotr.

Facebooko paskyra skelbia, jog esi įsipareigojęs, nors nuotraukose esi apsuptas merginų. Turbūt dėmesio iš merginų gauni pakankamai?

Nemėgstu visiems afišuoti, ar aš esu įsipareigojęs ar ne. Esu įkėlęs vieną kitą nuotrauką su savo panele ir žmonės žino, jog turiu nuostabią ir mylimą merginą. O kalbant apie dėmesį... iš merginų jo susilaukiu tikrai nemažai, tačiau šiuo metu esu užimtas! Draugiškai stengiuosi bendrauti su visais.

Dominykas Kuzne
Dominykas Kuzne
Asmeninio albumo nuotr.

Kol kas esi moksleivis. Kokie tavo ateities planai, gal kažką siesi su socialiniais tinklais?

Šiuo metu iš tiesų mokausi. Šiaip esu žmogus, kuris daro tai, kas šauna į galvą. Tačiau esu užsibrėžęs tikslą pareiti į VEVO muzikinę kompaniją, kur šiuo metu pasirodo visos žvaigždės. Manau, jog tai įvyks jau po kelių mėnesių. Dabar šiek tiek dirbu su informacinėmis technologijomis, tad bandysiu siekti aukštumų šioje srityje. Žinoma, turėjau daug minčių tapti treneriu, aktoriumi, modeliu, bet, žinoma, laikas parodys, ką veiksiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis