Suklusk: Kylie Jenner skelbia žinią, kuri sukels dvigubus jausmus (FOTO)(VIDEO)

Ilgą laiką gerbėjus erzinusi savo naujosios mobiliosios programėlės apie grožį pasirodymu, pagaliau realybės šou žvaigždutė Kylie Jenner nusprendė nebetempti gumos. Tadam! Naujasis Kylie Jenner grožio appsas jau čia ir yra prieinamas visoms.

Na, beveik. Pasirodo, sutaupyti parsisiuntus programėlę nepavyks. Priešingai - norėdamos peržvelgti visas naujausias Kylie nuotraukas, įrašus makiažo temomis ir gyvenimo nuotrupas, turėsite mokėti tikrai nemažai - beveik tris eurus per mėnesį ir 36 eurus per metus!

Sutik, tokia suma tikrai nėra pati mažiausia. O jei dar geidi sekti sesutės Kendall ar vyresniųjų seserų Khloe bei Kim Kardashian grožio paslaptis, mokėti turėsi lygiai tiek pat. Jokio šeimos plano!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Kaip bebūtų, daugelis teigia, jog mokėti už Kylie programėlės parsiuntimą verta, mat ten rasi tikrai išskirtinių makiažo patarimų. Žinoma, nenuostabu, jog nenaudosi tiek daug kosmetikos, kaip mėgsta naudoti pati Kylie, tačiau semtis patarimų iš šios žvaigždutės gana naudinga.

O kol mąstai apie taupymo planą jau parsisiuntus Kylie Jenner grožio paslapčių skrynelę, peržvelk naujosios programėlės pristatymą:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis