Nustebsi sužinojusi, kas vos nenutiko „Draugų“ serialui (FOTO)

Kuri gi iš mūsų nežino serialo „Draugai“? Jau istorija tapęs serialas dovanojo mums daugybę serijų, per kurias mes juokemės, pykome ar net verkėme.

Šis realistiškas serialas net ir dabar daugelio yra tituluojamas geriausiu serialu, kurio nepralenkia jokie naujai sukurti serialai.

Visi šeši seriale vaidinę aktoriai sukūrė vaidmenis, kurie įsiminė daugeliui. Viena iš komiškiausių ir labiausiai mylimų buvo Jennifer Aniston suvaidinta Reičelė Gryn.

Būtent Reičelės vaidmuo seriale atnešė Jennifer pasaulinę šlovę, kurios spinduliuose aktorė maudosi iki šiol. Tačiau retas kuris žino, jog viskas galėjo pasisukti visai kitaip, mat Jennifer žvaigždė galėjo niekuomet ir nesuspindėti.

Apie ką mes čia? Ogi šį savaitgalį vykusiuose Emmy apdovanojimuose pasirodžiusi aktorė Jane Krakowski prasitarė, jog ji buvo ta, kuri konkuravo su Jennifer dėl Reičelės vaidmens seriale.

Šiuo metu dažniausiai antraplanius vaidmenis atliekanti aktorė apgailestauja, jog tuo metu jai nepavyko . „Mano agentas buvo labai nusiminęs, jog manęs nepakvietė vaidinti Reičelės. Jis žinojo, kokios sėkmės sulauks serialas “ , - pasakojo Jane.

Tad vis dėlto, kaip apmaudu! O tu ar įsivaizduoji kokią nors kitą aktorę Reičelės vaidmenyje?

Kaip bebūtų, Jennifer puikiai atliko Reičelės vaidmenį ir sulaukė pelnytos šlovės. Tačiau nuoskauda Jane širdyje liks visą gyvenimą...

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press

Aktorė, galėjusi pakeisti serialo likimą:

Jane Krakowski
Jane Krakowski
Vida Press

Jane Krakowski
Jane Krakowski
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis