Intymios svajonės - jų trokšta dauguma (FOTO)

Jau seniai yra žinomi visame pasaulyje garsūs grožio etalonai. Pavyzdžiui, Angelina Jolie ar Georgas Clooney žavi bet kokio amžiaus gerbėjus. Tačiau kaip yra su vadinamąja Y kartą?

Y karta - tai žmonės, gimę maždaug nuo 1984 m. iki 2003 m. Regis, į šią grupę papuolate ir jūs, merginos? Y kartos žmonių pagrindinė ypatybė - jie neatsiejami nuo socialinių tinklų ir virtualiojo pasaulio.

Tad ir patys karščiausi ir labiausiai Y kartai patrauklūs žmonės, ko gero, turėtų būti tie, kurie nuolatos figūruoja socialiniuose tinkluose.

Vis dėlto viena Didžiojoje Britanijoje atlikta Y kartos tyrimų apklausa parodė, jog interneto amžiaus „vaikai” nėra tie, kurie labiausiai žavisi virtualiajame pasaulyje itin aktyviomis žvaigždėmis, pavyzdžiui Kylie Jenner ar Justinu Bieberiu.

Galbūt Y karta šiomis žvaigždėmis domisi ir seka jų gyvenimus, tačiau... nenori permiegoti.

Atlikto tyrimo tikslas buvo nustatyti, su kokiomis įžymybėmis Y karta labiausiai norėtų patirti nuotykį lovoje.Tyrėjus nustebino tai, jog Y karta rinkosi visai ne tuos, kuriuos dažniausiai esame įpratusios regėti naujienų puslapiuose. Nei Miley Cyrus, nei Harry Styleso čia nerasime... Čia - laiko patikrinti ir nemažai metų gerbėjus žavintys gražuoliukai.

Taigi, vaikinai trokštų permiegoti su:

1. Megan Fox. Šis pasirinkimas ne itin nustebino - Megan jau seniai yra tituluojama viena geidžiamiausių planetų aktorių. Ji gerbėjus žavi ne tik savo įspūdinga išvaizda, bet ir energija bei entuziazmu.

Megan Fox
Megan Fox
Vida Press

2. Scarlett Johansson. Aktorė, turinti kūdikio veidelį ir moteriškas formas buvo įvardinta kaip antroji žvaigždė, su kuria vaikinai norėtų romantiškai pavakaroti. Visai nenuostabu, juk Scarlett - lyg tikroji Marilyn Monroe kopija, kuria žavisi visas pasaulis.

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Vida Press

3. Emma Watson. Net ir patys tyrimą atlikę tyrėjai pripažino - šis pasirinkimas nustebino. Emma - nuostabi ir talentinga aktorė, tačiau ji nėra iš tų, kurios demonstruotų seksualumą. Visgi galima teigti, jog nebūtina viešai demonstruoti savo seksualumo norint būti geidžiama. Emma spinduliuoja išmintį ir nuoširdumą, o tai ir paperka vaikinus.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Merginos neatsispirtų nuotykiui su:

1. Adamu Levinu. Vaikinų grupės „Maroon 5” narys Adamas jau ne pirmą kartą mininimas kaip pats karščiausias planetos vaikinas. Todėl ir Y kartos jis yra garbinamas ir mylimas. Išvaizda tikrai daro didelę įtaką, tačiau ne mažiau svarbi ir atlikėjo skleidžiamas vidinis žavesys. Ir, žinoma, merginas pašėlti verčiantis balsas!

Adamas Levine
Adamas Levine
Vida Press

2. Chrisu Hemsworthu. Australų aktorius - tobulas vyriškumo įrodymas. Aukso spalvos plaukai, platūs pečiai, skvarbios akys - merginos jį galėtų tiesiog suvalgyti. Būtent todėl jam skiriama garbinga antroji vieta, kuri beveik nenusileidžia pirmajai.

Chrisas Hemsworthas
Chrisas Hemsworthas
Vida Press

3. Ryanu Goslingu. „Užrašų knygutės” žvaigždė neketina trauktis iš geidžiamiausiųjų sąrašo. Ko gero, ne veltui. Juk merginos dievina mėlynas it jūros bangos Ryano akis ir dailius veido bruožus. Santūrus, neišsišokantis, kuklus. Ko gero, tai ir lemia Ryano patrauklumą - ypač jį dievina tos, kurioms patinka rūpestingi ir džentelmeniški vaikinai.

Ryanas Goslingas
Ryanas Goslingas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis