5 garsiausi žvaigždžių dvyniai nustebins ir visko mačiusius (FOTO)

Vienas iš užsienyje populiarių ir lankomų socialinių tinklų neseniai paprašė lankytojų siųsti savo nuotraukas, jei šie yra panašūs į kokias nors užsienio žvaigždes.

Socialinio tinklo kūrėjai apstulbo - jie gavo daugybę nuotraukų, kuriuose yra matomi it du vandens lašai į įžymybes panašūs paprasti žmonės. Gali būti, jog vieną žvaigždės dvynę jau žinosi! Tačiau kitos įžymybių dvynės ir dvyniai privers susimąstyti, jog ne kraujo ryšiais susieti dvyniai tikrai egzistuoja.

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
Vida Press

Kone labiausiai stebinantis - tai Edo Sheerano dvynys, gyvenantis JAV. Anot jo, jam tapo jau įprasta, jog gatvėje jį sustabdę žmonės giria Edo Sheerano dainas, prašo nusifotografuoti ar pasirašyti. Kaip bebūtų, vaikinuko toks dėmesys visai neglumina - jis juo net mėgaujasi.

Pažiūrėk, panašumas tiesiog stulbinantis! Edo Sheerano dvynio nuotrauką rasi ČIA.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press

Kad ir kokių tobulų veido bruožų būtų ši aktorė, vis dėlto pasirodo, jog pasaulyje egzistuoja dar vienas tobulumas. Portale jau neseniai rašėme apie vieną užsienietę merginą, kuri it du vandens lašai panaši į Angeliną. Visame pasaulyje išgarsėjusi mergina guodžiasi, jog jai sunku susirasti draugių, nes jos jai... pavydi. Tokia ta grožio kaina!

Angelinos Jolie dvynės nuotrauką rasi ČIA.

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Vida Press

Viena gražiausių pasaulio aktorių žavi ne vieną gerbėją ir ne kartą ši žvaigždė yra išrinkta patraukliausia mergina žemėje. Vis dėlto net ir būdama tokių įsimintinų bruožų ši aktorė turi savo dvynę, kuri nenusileidžia jai grožiu. Itin panašios merginų lūpos, dvynei reikėtų tik pakeisti šukuoseną ir ji galėtų vadintis antrąja Scarlett.

Scarlett Johansson dvynės nuotrauką rasi ČIA.

Ryanas Goslingas
Ryanas Goslingas
Vida Press

Jei manai, jog pasaulyje gyvena vienas ir vienintelis Ryanas Goslingas, labai klysti. Pasirodo, šie gražuoliai yra net du! Trikampė veido forma, kone identiška nosis ir tokia pati barzdelė - mes negalime patikėti, jog šių dviejų vaikinų nesieja kraujo ryšiai...

Ryano Goslingo dvynį rasi ČIA.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Išmintingoji ir puikioji Emma, regis, nėra vienintelė pasaulyje tokių išraiškingų akių savininkė. Jauna dama iš Didžiosios Britanijos gali pelnytai vadintis Emmos dvyne, nes turi ne tik panašią veido formą, akis, bet net ir antakius. Net visai tiktų būti Emmos dublere kokiame nors filme!

Emmos Watson dvynę rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis