Justino Bieberio „brolis“ Audrius Janonis: su kuo jis leidžia savaitgalius? (FOTO)

Rudenišką šeštadienio rytą PANELĖ, kaip visada, pasitinka su Pramogų receptų rubrika. Tris savaitgalius dedikavę merginoms, nusprendėme sužinoti vaikinų savaitgalio ypatumus ir pakalbinome dainininką Audrių Janonį, kuris dabar atrodo lyg… du vandens lašai panašus į scenos kolegą Justin Bieber! O gal čia tik savaitgalinė kaukė? Visas paslaptis apie save Audrius atskleidžia nuoširdžiame interviu.

Audriau, kaip dažniausiai atrodo tavo savaitgaliai?

Savaitgaliais dažniausiai turiu koncertų, tad nemažai savo laisvo laiko praleidžiu automobilyje ar traukinyje, keliaujant iš vienos vietos į kitą. Smagu, kad laiko neleidžiu vienas, kadangi į koncertus neretai važiuoju kartu su savo draugais. Jei nėra koncertų, laiką taip pat leidžiu su draugais, tačiau jau kitose vietose: einame į kino teatrą, vaikštome parke, prisėdame vienoje Senamiesčio kavinių.

Nesunku dirbti tuomet, kai kiti ilsisi ar pramogauja?

Dirbti tenka dažnai, tačiau savaitgalių būtent dėl to ir laukiu. Gera daryti tai, ką mėgsti daryti labiausiai. Griežtai atsisakyti koncerto dėl laisvos dienos ir poilsio dar neteko, laisvai užtenka likusių laisvų dienų. Kartais guliu lovoje sekmadienį ir negaliu užmigti. Kiti turbūt sunerimtų ar griebtųsi raminančias arbatas gerti, o man taip gera prisiminti prabėgusį savaitgalį ir jau galvoti apie ateinantį (šypsosi).

Asmeninio albumo nuotr.

Ar esi iš tų, kuris savaitgaliais miega iki pietų?

Dievinu miegą. Draugai mane vadina panda (juokiasi). Tikrai mėgstu save palepinti ilgu savaitgalio miegu. Nors kartais, kai turiu reikalų, keliuosi anksti ryte. Smagu matyti pustuštį miestą, rytinę saulę, o kartais ir rūką, gerti skanią kavą... Bet jei keltis nebūtina, retai kada atsikelsiu taip anksti savo noru.

Ar mėgsti savaitgaliais save palepinti?

Pirmiausia, tai miegu (juokiasi). Antroje vietoje būtų skanūs pusryčiai ir kava. Jei darbų nėra, dienos metu laiką leidžiu su artimiausiais žmonėmis, o vakarą – su draugais. Tiesa, būna dienų, kai noriu pabūti visiškai vienas. Tai, žinoma, priklauso nuo mano nuotaikos.

Ar turi kokių tradicijų, ką valgyti savaitgalį? Gal turi savo tradicinį receptą?

Atsikėlęs labai tingiu kažką gaminti, todėl dažniausiai valgau sveiką ir greitai paruošiamą maistą: sausus pusryčius, avižinę košę, kiaušinienę. Pietums neretai kepu vištieną, kurią valgau kartu su salotomis, o kartais troškinu jautieną su daržovėmis. Vakarienei stengiuosi valgyti lengvesnį maistą. Ironiška, bet ne visą laiką pavyksta, ypač, jei nebūnu namuose. Kartais vietoje lengvo maisto, pasirenku ne tokį sveiką - picą ar greitą maistą.

Ar mėgsti žiūrėti filmus? Pasidalink keletu pastarųjų, kurie labai patiko!

Praeitą sekmadienį žiūrėjau „7 pounds“. Tobulas filmas apie tobulą žmogų, tikrai visiems rekomenduoju. Taip pat, manau, patiks šie filmai: „Whiplash“, „Memento“, „The Imitation Game“.

Ar mėgsti žiūrėti serialus, skaityti knygas? Pasidalink labiausiai patikusiais serialais ar skaitoma knyga.

Serialus labai mėgstu... (šypsosi) Paskutinis mano matytas – „Shameless“. Labai patiko! Tiesa, turi daug atvirų scenų, tad tinkamas žiūrėti mano bendraamžiams. Taip pat siūlau peržiūrėti „How I met your mother“ ir legendinius „The Simpsons“.

Galbūt savaitgaliais kažkur mėgsti išvažiuoti, pakeliauti Lietuvoje, aplankyti naujas vietas? Ar yra tokių, kurias siūlytum apžiūrėti ir draugui?

Pakeliauti po Lietuvą tikrai mėgstu ir labai džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę. Galimybę nuvykti ir pamatyti arčiausius ir tolimiausius didmiesčius ir kaimelius, gražiausias vietas, vertas pasididžiavimo (šypsosi). Vasarą aplankiau labai daug įspūdingų vietų, kurias rekomenduoju aplankyti ir jums visiems: medžių lajų takas Anykščiuose, Kėdainių senamiestis, Sartų ežero apžvalgos bokštas Rokiškyje.

Ar tau patinka sportuoti? Kaip save motyvuoji judėti?

Mėgstu bėgioti, nepaisant, kokia tai diena būtų. Galiu pabūti su savo mintimis, klausytis gamtos garsų ar mylimos muzikos. Bėgioju šalia namų esančiame parke, taip dažnai, kaip to reikalauja mano mintys (šypsosi). Atskleisiu didžiausią sporto paslaptį, ieškantiems motyvacijos: svarbiausia surasti mėgiamą sporto šaką, tuomet motyvacija savaime atsiras. Nesvarbu, kas tai bebūtų: treniruoklių salė, baseinas, krepšinis, tenisas ar bėgimas. Begalės variantų ir galimybių judėti!

Atsiuntei nuotraukas, kuriose esi lyg du vandens lašai panašus į JAV dainininką Justin Bieber. Ar tai kardinalūs tavo stiliaus pokyčiai, ar daugiau vienadienė išdaiga?

Šios nuotraukos iš „Muzikinės kaukės“ laidos, kurią rodys šiandien vakare, filmavimo. Dalyvauju šiame projekte, o nuotraukos iš užkulisių, kurias padariau prieš žengiant į sceną. Ar tikrai būsiu Justin Bieber, dar neatskleisiu. Kurią žvaigždę įkūnysiu, sužinosite tik vakare!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis